Garsenybės, kurias nuolatos kritikuoja dėl svorio

„Pabučiuokite į mano storą užpakalį“ - būtent taip rėžė Tyra Banks savo kritikams, bandžiusiems įgelti jai dėl priaugto svorio. O pakitusias buvusio Victorios Secret modelio kūno linijas tuomet aptarinėjo visi, kas tik netingėjo: pasirodžiusios nuotraukos, kuriose Tyra vilki bikinį, sukėlė tikrą ažiotažą!

Tyra Banks

Visiems puikiai žinoma dainininkė Lady Gaga taip pat žino, ką reiškia, kuomet svorio tema užgožia visus tavo pasiekimus. Tačiau taip pat kaip ir Tyra Banks, užsidaryti namuose ir slėptis ji neketino: priaugtų 12 kilogramų dainininkė nesigėdijo ir asmeniniame puslapyje paviešino savo nuotrauką. Joje Lady Gaga - vien su apatiniais. Prie nuotraukos ji prirašė: „Bulimia and anorexia since I was 15“ (Bulimija ir anoreksija nuo tada, kai man buvo 15).

Lady Gaga

Garsenybių pasaulyje svoris - neišsemiama tema. Buvai liekna ir šiek tiek pastambėjai - visi tą tikrai pastebės. Buvai apkūni ir numetei svorio - gali būti tikra, kad artimiausiu metu kiekviena tavo nuotrauka bus atidžiai nagrinėjama, skaičiuojant kiek gi čia tų kilogramų per savaitę spėjo ištirpti.

O štai aktorė Christina Hendriks arba modelis Kate Upton, regis, nei lieknėja, nei stambėja, tačiau apie jų svorį vis tiek nuolatos kalbama. Juk ekranuose ir žurnalų viršeliuose įprasta matyti bikinius demonstruojančias lieknutes aktores bei manekenes, papildomai dar palieknintas fotošopu. O nei Christina, nei Kate tikrai neįsispraudžia į XS dydžio drabužėlius...

Žodžiu, svoris valdo! Ir visai nesvarbu, didėja jis ar mažėja. Nusispjauti, net jei prieš kelis mėnesius tu pagimdei (tą drąsiai patvirtintų Jessica Simpson, Hilary Duff, Kim Kardashian...) Taip pat nesvarbu ir tai, kad sustorėjusi buvai prieš 10 metų - progai pasitaikius tavo istorija vėl bus prisiminta! O čia - garsenybės, kurioms dažniausiai tenka atlaikyti kritikos strėles.

Christina Hendricks

Kate Upton

Hilary Duff

Mariah Carey

Jessica Simpson

Adele

Christina Aguilera

Jennifer Hudson

Kim Kardashian

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis