Šokiruojančios įžymybių išpažintys

Va čia tai atvirumas... Išsprūdo netyčia, o gal viskas buvo gerai apgalvota?


Keithas Richardsas uostė savo tėvo palaikų pelenus. „Aš uosčiau savo tėvą. Jį kremavo ir aš negalėjau susilaikyti, todėl žiupsnelį pelenų sumaišiau su kokainu ir suuosčiau juos. Tėtis nebūtų tam prieštaravęs“.


Taylor Momsen naudoja vibratorių ir aktyviai pasisako už masturbaciją. „Nereikia dulkintis su kuo papuola, pirmiausia ištyrinėk save“.


Lindsay Lohan uostydavo kokainą tam, kad galėtų daugiau išgerti. „Pauosčiusi kokaino, aš pajėgdavau daugiau išgerti, nes to reikėdavo dalyvaujant įvairiuose vakarėliuose“.


Miley Cyrus – narkotikų fanatė. „Holivudas – kokaino miestas, tačiau „žolė“ juk yra kur kas geriau. „Molli“ (viena iš ekstazi formų) – tai socialiniai, laimės narkotikai. Tu juos vartoji su draugais atvirai, o nesislapstant tualete“.


George Clooney pirmą kartą orgazmą patyrė būdamas šešerių ar septynerių metų, sliuogdamas virve į viršų. „Nors išsiliejimo nebuvo, tačiau visi kiti pojūčiai buvo. Prisimenu, kai pasiekiau patį viršų, kabojau ant virvės ir galvojau: „Viešpatie, koks tai nuostabus pojūtis“.


Kesha geria savo šlapimą. „Mano šlapimas skanus, kaip karamelė, nes aš geriu labai daug vandens“.


Angelina Jolie nekenčia heroino. „Aš nekenčiu heroino, nes kažkada buvau nuo jo priklausoma, todėl dabar jo visai nevartoju“.


Andre Agassi uostė kristalinį metamfetaminą. „Aš jį uosčiau. Pradžioje jutau savigailą, po to begalinį liūdesį, o galiausiau euforiją. Tada ėmiausi skubiai tvarkytis bute, šveisti jį nuo grindų iki lubų. Po to neišlaikiau narkotikų testo ir pasakiau, kad mane ko gero tyčia apsvaigino ir prašiau pasigailėjimo“.


Colinas Farrellas vartojo labai daug ką. „Aš lankiausi pas psichoanalitiką ir jis privertė mane sudaryti sąrašą visko, ką aš suvartoju kiekvieną savaitę. Susidarė 20 ekstazi tablečių, 4 gramai kokaino, 6 gramai spydo, 15 gramų hašišo, trys buteliai viskio, 12 butelių raudono vyno ir 60 alaus bokalų.“

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis