Vestuvių košmaras: siaubingai išbertas nuotakos Solange veidas

Ko kiekviena nuotaka bijo labiausiai tą vienintelę ir nepakartojamą dieną, kai visos grožio liaupsės skiriamos tik jai, kai ji spinduliuoja meile ir gyvenimo džiaugsmu? Taip... vienas vienintelis netikėtai išdygęs spuogelis gali sugadinti visą šventę, o ką kalbėti apie myslingą viso veido bėrimą? To nelinkėtume net didžiausiai priešei.

Šį savaitgalį dainininkė Solange sumainė žiedus su ilgamečiu mylimuoju Alanu Fergusonu. Vestuvių fotosesijoje gražuolė atlikėjos Beyonce Knowles sesuo vilkėjo dramatišką baltą suknią, puoštą princesišku apsiaustu. Šventė buvo sustyguota nuo-iki, tačiau džiaugsmo sūkūryje ekstravagantišką nuotaką ištiko tikrų tikriausias košmaras. Solange veidą subjaurojo raudonų dėmių bėrimas.

Solange su sutuoktiniu Alanu Fergusonu, AOP nuotr.

Kol mylimasis Alanas kvietė greitąją pagalbą, vargšė nuotaka greitosios laukė pasislėpusi automobilyje kartu su seserimi Beyonce ir jos sutuoktiniu Jay-Z. Manoma, kad tai buvo netikėta alerginė organizmo reakcija į maistą.

Nuotaką guodė garsioji sesuo Beyonce, AOP nuotr.

Tačiau tai ne vienintelė šventės nesėkmė. Vakarėlio metu baltu kombinezonu su gundančia iškirpte pasipuošusi nuotaka taip šėlo, kad nepamatė išsprūdusios krūties, o akylieji fotografai pastebėjo viską... Pasirodo ir pasaulinio garso nuotakas gali ištikti visai žemiškos bėdos.

SOLANGE VESTUVIŲ KOŠMARĄ GALITE PAMATYTI ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis