8 nuogiausios metų nuotraukos

2014 metais nuogybių skandalų tikrai netrūko! Štai aštuoni, sukėlę daugiausiai apkalbų.

8. Keiros Knightley krūtys
Keira niekada nesigėdijo savo krūtų: be liemenėlės ji jau fotografavosi CHANEL reklamai, žurnalų „Allure“, „Esquire“ ir „Interview“ viršeliams. Labiausiai ją nervindavo, kai krūtys fotošopu būdavo gerokai padailinamos ir pora dydžių padidinamos. Tad šiais metais žurnalui „Interview“ Keira sutiko nusifotografuoti iškėlusi vieną sąlygą: joks fotošopas prie jos krūtų nebus prileistas. „Todėl, kad svarbu pasakyti, jog iš tiesų visiškai nesvarbu, kokia jų forma ar dydis.“
Nuotrauka: Interview magazine, fotografas Patrick Demarchelier

7. Madonnos krūtys
Regis, žurnalas „Interview“ šiais metais nuosekliai laikėsi tendencijos „jokių liemenėlių“. Madonnai apnuoginti krūtis – anaiptol ne naujiena. Naujiena nebent tai, kad ir sulaukus 56-erių jos atrodo puikiai.
Nuotrauka: Interview Magazine, fotografai Mert Alas and Marcus Piggott

6. Ledai ant Miley krūtų
Per Niujorko madų savaitės įkarštį dizainerio Alexanderio Wango surengtame vakarėlyje Miley Cyrus „dėvėjo“ ledų formos krūtų lipdukus ir kūno blizgučius.

Nuotrauka: AOP

Nuotrauka: AOP

5. Nicko Jono kauburėlis
Dainininkas žurnale „Flaunt“ puikiai įsikūnijo į Marko Wahlbergo įvaizdį jaunystėje.
Nuotrauka: Flaunt magazine, fotografas Yu Tsai

4. Scout Willis viešos nuogybės
Aktorių Bruce‘o Williso ir Demi Moore dukra Scout prisidėjo prie judėjimo „Išlaisvinkite spenelį“ (#FreeTheNipple) viešai pražygiavusi be liemenėlės Niujorko gatvėmis. Užfiksuota akimirka Scout pasidalino tviterio paskyroje, protestuodama prieš instagramo sprendimą šią panaikinti, mat Scout čia įdėjusi dvi nuotraukas, kurioje matyti speneliai: vieną – savo pačios perregima palaidine, kitą – dviejų draugių, kurių atvaizdu papuošė savo švarko nugarą.

Nuotrauka: Twitter.com

Nuotrauka: instagram.com

3. Rihannos karas su instagramu
Ir dainininkės paskyra instagrame buvo laikinai sustabdyta, kai ji įsidėjo kelias nuotraukas iš šio „Lui“ žurnalo numerio. Merginą įsiuto ir apskritai pasiuntė instagramą velniop – niekas jai nenurodinės, kada ir kam rodyti spenelius.
Nuotrauka: žurnalas Lui, fotografas Mario Sorrenti

2. Ir vėl Rihanna
Per šių metų Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) apdovanojimus Rihanna tikrai nenuvylė – stulbinamai sužėrėjo perregima suknele. Atrodė nuostabiai!
Nuotrauka: AOP

1. Kim. Plius jos užpakalis
Kim Kardashian nuotraukos žurnalui „Paper“ sulaukė daugiau dėmesio nei jos vestuvės su Kanye Westu. Nuogiau jau negali būti. Nebent Kim išmąstytų, kaip mums pademonstruoti savo vidurius. Tad laukiame 2015-ųjų!

Nuotrauka: Paper magazine, fotografas Jean-Paul Goude

Nuotrauka: Paper magazine, fotografas Jean-Paul Goude


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis