Venesuelos gražuolė stebina savo figūra

Kol mes ruošiamės žiemiškoms šventėms, kitame pasaulio krašte esančiame Majamyje gyventojai lepinasi vasariškais orais. Čia paparacai nepraleido progos įamžinti išraiškingų formų venesuelietės – fitneso divos Michelle Lewin. Ji gali pasigirti itin sportiškomis kūno linijomis ir pilvo raumenukais, kurių pavydėtų ne viena. Kaip vertini egzotiškos gražuolės figūrą?

Karjerą mergina pradėjo dirbdama modeliu (pozavo ir "Playboy") kadangi turėjo išlaikyti standartus atitinkančias figūros linijas, teko gerokai paplušėti sporto salėje. Netrukus Michelle į treniruotes įsitraukė visu pajėgumu, o pradėjus ryškėti raumenukams ji nutarė rimtai užsiimti fitnesus. Pamažu įprastus modelio užsakymus ėmė keisti fotosesijos sporto žurnaluose, maisto papildų kampanijose.

🇺🇸Sunday Pool Day🎶💃💃💁 #ButFirst... 🇪🇸Es domingo de la piscina👙☀️

A photo posted by Michelle Lewin #lacuerpa2⃣ (@michelle_lewin) on


No big deal. It's just a #selfie A photo posted by Michelle Lewin #lacuerpa2⃣ (@michelle_lewin) on
M. Lewin teigia, kad labiausiai ją motyvuoja atvaizdas veidrodyje, tobulėjanti figūra skatina įdėti dar daugiau pastangų ir siekti dar geresnių rezultatų. „Instagram“ ir kitų socialinių tinklų sekėjai bei gerbėjai – dar viena paskata nenuvilti besižavinčių ir parodyti, kad turėti idealią figūrą yra įmanoma. „Ne viena mergina pripažino, kad tapau figūros siekiamybe, padėjau susiimti ir žengti pirmąjį žingsnį, eiti link tikslo“, – viename interviu savo gerbėjais džiaugėsi Michelle.
Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis