Pretendentė į gražiausio užpakaliuko titulą paviešino šokiruojančias nuotraukas

27 metų Mis BumBum (gražiausio užpakaliuko) konkurso dalyvė Andressa Urach žiniasklaidai buvo žinoma ir iki šio incidento. Mergina visam pasauliui apsiskelbė, kad miegojo su futbolininku Christiano Ronaldo. Tokių istorijų esame girdėję jau ne vieną, taigi ilgam Andressa tikrai neįsiminė.

Užtai dabar ją įsimins tikriausiai visi, nes tokius vaizdus pamiršti sunku... Po nesėkmingai atliktos plastinės operacijos merginos kūne liko siaubingos žaizdos. Tiesą sakant, nedaug trūko, kad Andressai būtų amputuotos kojos. Ką jau ten kojos... Ji vos nemirė! Per pastaruosius penkerius metus gražuolė pasidarė mažiausiai 9 plastines operacijas. Pakoreguota nosis, padidinta krūtinė, nusiurbti riebalai, didintas užpakaliukas, net lytinės lūpos pakoreguotos! Gal po šio įvykio, kuomet į kūną suleisti užpildai jos vos nepražudė, Andressa pagaliau susimąstys?

NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA (NUOTRAUKOS GALI ŠOKIRUOTI)

Ir tai - ne vienintelis su plastinės chirurgijos incidentais susijęs atvejis pastaruoju metu. Štai vos prieš keletą dienų Ekvadoro grožio karalienė mirė riebalų nusiurbimo metu. Vos 19 metų sulaukusi Catherine Cando spalio mėnesį buvo karūnuota kaip gražiausia Durano (Ekvadoro miestas) mergina. Laimėtoja gavo naujutėlaitį automobilį, planšetinį kompiuterį ir apsilankymą pas estetinės chirurgijos specialistus.

Automobilis ir planšetė - puiku, bet kam tituluotai gražuolei plastinė operacija? Gražiausia iš visų, bet vis tiek nepakankamai graži? Kaip rašoma žiniasklaidoje, iš pradžių mergina operacijos atsisakė, tačiau vėliau pasidavė spaudimui ir vis dėlto sutiko gultis po chirurgo peiliu. Deja, visa tai baigėsi labai tragiškai... O kiek dar tokių atvejų, apie kurios niekur nepranešama?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis