5 karališkosios šeimos taisyklės, kurias Meghan Markle jau spėjo sulaužyti

Meghan Markle ir princas Harry tikriausiai viena neįprasčiausių porų karališkosios šeimos istorijoje. Švelniai tariant, pats princas anaiptol ne šventasis (žiniasklaida tikrai ne kartą turėjo apie ką parašyti), o ir Meghan nepavadintume idealia kandidate, atitinkančia griežtus karališkosios šeimos reikalavimus. Bet būtent tuo jie mums ir žavingi! Siūlome pasmalsauti, kokias griežtojo protokolo taisykles Meghan spėjo sulaužyti dar iki oficialių vestuvių.

Puikavosi žurnalo viršelyje ir... kalbėjo apie santykius

In Vanity Fair's October cover story, @MeghanMarkle opens up about living in the spotlight, starring on @Suits_USA, and her whirlwind royal romance: "I think it’s really simple. We're two people who are really happy and in love." Photograph by @therealpeterlindbergh.

A post shared by Vanity Fair (@vanityfair) on Sep 5, 2017 at 4:00am PDT

Būsimoji princo žmona papuošė garsaus žurnalo Vanity Fair viršelį ir interviu metu pasakojo apie savo ir Harry santykius. „Mes įsimylėję ir tikrai laimingi, - sakė ji. - Tyliai susitikinėjome maždaug pusmetį iki tos dienos, kai tai iškilo į viešumą. Visą tą laiką dirbau ir gyvenau savo įprastą gyvenimą, tad po naujienos paskelbimo pasikeitė vienintelis dalykas - žmonių požiūris. Aš nepasikeičiau. Esu tas pats žmogus“. Tiesą sakant, Kate Middleton taip pat matėme ant žurnalo viršelio, bet atvirai kalbėti apie santykius dar iki sužadėtuvių - stiprus ėjimas.

Pora laikosi už rankų

Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press

Ar kada nors matei Kate ir Williamą susikibusius už rankučių? Ne. Vieši pasirodymai karališkosios šeimos nariams yra ne laisvalaikis, o darbas, tad ir elgesys turi būti atitinkamas - bent jau taip tikina etiketo ekspertai. Na, princas Harry ir Meghan bent vieną kartą šią taisyklę tikrai sulaužė: išeidami iš rungtynių jiedu laikėsi už rankų.

Meghan jau buvo ištekėjusi

Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press

Su buvusiu vyru prodiuseriu Trevoru Engelsonu Meghan išsiskyrė 2013 metų rugpjūtį. Karališkoje šeimoje skyrybos nėra didelė problema, bet tai vis tiek nelabai priimtina. Leisk tau priminti, kad princesei Margaret teko nutraukti santykius su Peterio Townsendu, nes jis kartą jau buvo vedęs, o Edwardas VIII turėjo atsistatydinti tam, kad galėtų vesti savo išrinktąją Wallis Simpson.

Religiniai nesutapimai

Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press

Didžiojoje Britanijoje daugelis gyventojų priklauso anglikonų tikėjimui, o Meghan - katalikė (taip pat mokėsi ir katalikų mokykloje). Laimei, 2013 metais priimtos įstatymų pataisos šiuo klausimu Meghan į naudą - jokių problemų dėl religinių nesutapimų neturėtų kilti.

Sužadėtuvių žiedas su deimantais

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press

Sužadėtuvių žiedai dažniausiai būna inkrustuoti deimantais, tačiau ne karališkojoje šeimoje. Princesės Dianos (dabar jau Kate Middleton) žiedas puoštas safyrais, kaip ir karalienės Elžbietos II ir princesės Anne. Tuo tarpi kunigaikštienės Saros Ferguson ir princesės Margaret žiedai dabinti rubinais. Vis tik princas Harry šioje vietoje nusprendė nepaisyti nerašytų taisyklių ir padovanojo mylimajai deimantus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis