Garsiausios įžymybių plastinės operacijos

Ar dar liko natūralių, botoksu ir silikonais nepatobulintų garsenybių? Na, vieną kitą dar pavyktų rasti... Deje, nei garsios gydytojų pavardės, nei didžiulės pinigų sumos negarantuoja, jog po plastinės operacijos atrodysi gerai.

Įprastai viskas prasideda nuo menkų korekcijų - šiek tiek patobulinta lūpų forma, pakelti akių vokai. Vėliau, žiūrėk, reikia ir odos patempimo, riebalų nusiurbimo, implantų... Tobulumui ribų juk nėra. Tik vieną dieną apsidairai, o tavo tikrojo veido kaip nebuvę.

Uma Thurman
Neseniai aktorė pasirodė serialo „Antausis“ premjeroje Niujorke ir savo išvaizdos pokyčiais išprovokavo diskusiją žurnalistų tarpe. 44-ių žvaigždė viešumoje pasirodė anksčiau, nei tai jai patarė kosmetologas. Akivaizdžiai matyti, kad aktorei buvo pašalinti paakių maišeliai, greičiausiai - patempti antakiai ir injekcijomis išlygintos raukšlės.

Renee Zellweger
Pareikšdama, kad niekada nėra kreipusis į plastikos chirurgus, aktorė akivaizdžiai sakė netiesą, nes skirtumas – akivaizdus. Operacija Renee ne tik kad pakeitė neatpažįstamai, bet dar ir pridėjo jai keletą metų.

Kim Kardashian
Dėl Kim krūtų implantų net chirurgai negali duoti vienareikšmiško atsakymo, tačiau dėl nosies formos keitimo operacijos, riebalų nusiurbimo, sėdmenų didinimo abejonių nekilo niekam.

Aishwarya Rai
Aishwarya Rai 1994 metais buvo išrinkta gražiausia pasaulio mergina. Dabar ji - žinoma aktorė, padariusi karjerą Vakaruose. Deje, noras tapti panašia į europietę, paskatino Aishwarya ryžtis plastinei operacijai ir pakeisti akių formą. Galime tik pasidžiaugti, kad aktorė šia operacija ir apsiribojo.

Megan Fox
Patys akivaizdžiausi išvaizdos pokyčiai matomi ant Megan Fox veido. Žiūrint į jos nuotraukas iki ir po plastinių operacijų, susidaro įspūdis, kad tai du skirtingi žmonės. Vienoje – jauna, simpatiška strazdanota mergaičiukė, kitoje – įstabi gražuolė, klastingai primerktomis akimis, tarsi išskaptuotais skruostikauliais ir tobulai dailia nosyte. Visos šios išorės metamorfozės įvyko chirurgų įsikišimo dėka ir pati Megan niekada to neslėpė.

Nicole Kidman
Ši miela aktorė su ugnies spalvos garbanomis ir strazdanėlėmis, kardinaliai pakeitė savo išvaizdą, pakoregavusi lūpų formą ir tapusi blondine su porcelianinės spalvos oda. Siekdama „užkonservuoti“ savo grožį, Nicole pradėjo piktnaudžiauti įvairiais užpildais, kurių dėka kurį laiką aktorė atrodė tarsi lediniu veidu.

Donatella Versace
Tai pats liūdniausias pavyzdys to, ką su gražia moterimi gali padaryti beatodairiška meilė įdegiui ir plastinėms operacijoms. Šiandien Donatella galėtų filmuotis siaubo filmuose be grimo – jos veidas pavirto kauke su nenatūraliai didelėmis lūpomis. Nors ką gali žinoti, galbūt pačiai įžymybei jos pačios atvaizdas veidrodyje patinka, tuo labiau, kad Donatellos kūno formoms (ypač žinant jos amžių), galima tik pavydėti.

Melanie Griffith
Nors Melanie Griffith savo „gražia“ senatve rūpintis pradėjo iš anksto – pirmą plastinę operaciją ji atliko 2000 metų pradžioje, deja, pastovios veido odos patempimo operacijos gerų rezultatų nedavė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis