10 žvaigždžių atvirai apie pirmąjį seksą

Pirmas kartas gali būti visoks. Keistas, kvailas, skausmingas ar juokingas. Labai retai jis turi ką nors bendra su romantika ir išankstiniais įsivaizdavimais. Jei netiki mumis, patikėk šiomis garsenybėmis, drąsiai pasidalijusiomis atsiminimais apie savo pirmus kartus.

1. Danielis Radcliffe‘as

„Man regis, esu vienas iš nedaugelio žmonių, kurių pirmas kartas buvo tikrai geras. Tai įvyko su kai kuo, ką gerai pažinojau. Džiaugiuosi galėdamas sakyti, kad nuo tada esu patyręs kur kas geresnio sekso, tačiau tai nebuvo kas nors baisaus ar gėdingo kaip daugeliui kitų. Tarkim, kaip mano draugui, kuris pirmą kartą pasimylėjo girtutėlis su kažkokia nepažįstamąja po tiltu.“ Žurnalas „Elle“, 2014 liepa.


2. Lena Dunham

„Mano draugė Audrey atėjo pas mane į kambarį tikėdamasi pernakvoti. Ji verkė, buvo visiškai sutrikusi ir manė, kad ras mane graužiančią sūrį vienatvėje, todėl duris pravėrė nė nepasibeldusi. Čia ji aptiko mane, o ant manęs – Jonah. Kaip tik tuo metu su juo bandžiau prarasti nekaltybę. Ji vis dėlto suprato nepaprastą to momento svarbą ir pro ašaras sušuko: „Sveikinu!“ Tiesa, aš tam vaikinui nesakiau, kad esu nekalta. Skaudėjo kiek daugiau, nei tikėjausi, bet kitaip. Vaikinas taip susinervino, kad nesugebėjo baigti. Po visko gulėjome, kalbėjomės, galiu pasakyti, jis buvo labai mielas. Pagyriau save už partnerio pasirinkimą, nors ir skubotą. Nekantriai laukiau, kol apie tai galėsiu papasakoti mamai.“ Žurnalas „Rookie“, 2012 kovas.


3. Angelina Jolie

„Pradėjau mylėtis su savo vaikinu, tačiau atrodė, kad nepakanka nei sekso, nei emocijų. Nebebuvau maža mergaitė. Norėdama jaustis vaikinui artimesnė, čiupau peilį ir įpjoviau jam. Jis įpjovė man. Kažkas įvyko – gulėjome išsitepę krauju, o mano širdis daužėsi it pašėlusi.“ Žurnalas „OK!“, 2007 balandis.


4. Kim Kardashian

„Kai panorau pasimylėti pirmą kartą, man buvo apie 15 metų... Pasakiau: „Manau, kad to noriu“, o mano mama atsakė: „Gerai, bet pirmiausia pasirūpinsime tavo kontracepcija.“ Ji buvo labai atvira ir nuoširdi.“ Laida „The Oprah Winfrey Show“, 2012 gruodis.


5. Shia LaBeoufas

„Kažkodėl mėginau pasirodyti kaip vyras, kuris jau daug kartų mylėjosi. Nepasakiau merginai, kad tai buvo mano pirmas kartas. Elgiausi kaip kietas bičas: „Nepergyvenk, mažule. Aš viską moku.“ O iš tikrųjų kračiausi iš nervų. Išsirengti nuogai buvo labai keista. Tai buvo pirmas kartas, kai buvau nuogas šviesoje, priešais merginą, be jokios galimybės pasislėpti. Pamenu, jai po užpakaliu pakišau pagalvę, nes mačiau taip darant pornofilme… Dėl to susidarė keistas kampas, dėl kurio niekaip negalėjau tinkamai į ją įsiskverbti. Matot, nesu apdovanotas labai ilgu peniu… Ta poza aiškiai tam netiko.“ Žurnalas „Playboy“, 2009 gegužė.


6. Megan Fox

„Esu patyrusi labai daug keisto sekso. Bet pirmas kartas nebuvo keistas. Mylėjau tą vaikiną ir viskas buvo gražu.“ „Cosmopolitan“, 2010 sausis.


7. Ashtonas Kutcheris

„Man buvo 15-a. Viskas vyko miške su mergina, kurią ką tik buvau sutikęs, tiksliau, mus supažindino mano draugelis. Viskas truko dvi sekundes. Buvo tikrai keista. Po dvejų metų vėl pasimylėjau su ta mergina – vien dėl to, kad parodyčiau: pirmas kartas buvo „nelaimingas atsitikimas“, aš patobulėjau.“ Naujienų svetainė „The Frisky“, 2008 balandis.


8. Robinas Thicke

Paklaustas, ką pakeistų, jei galėtų pakartoti savo pirmąjį kartą, kuris įvyko sulaukus vos 13 metų, Robinas atsakė: „Pasistengčiau, kad tai truktų ilgiau nei 30 sekundžių.“ Žurnalas „Elle“, 2013 spalis.


9. Chrisas Evansas

„Po savo pirmojo karto nubėgau namo. Įlėkęs surikau: „Mam, aš ką tik pasimylėjau! Kur yra klitoris?“ Žurnalas „Details“, 2012 gegužė.


10. Celine Dion

„Tai įvyko Dubline nepamirštamą 1988-ųjų balandžio 30-ąją, „Eurovizijos“ išvakarėse. Jis grįžo į mano kambarį drauge su manimi... Sėdėjau lovoje atsišliejusi į galvūgalį, kojas pakišusi po pledu. Buvau laiminga, kad esu viena su vyru, kurį myliu. Turėjau pasiruošusi labai tikslų planą.“ Iš autobiografijos „Mano istorija, mano svajonė“, 2012 spalis.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis