Slaptas video su Kate Upton neturėjo patekti į internetą

Čia mes, merginos, dažniausiai galvojame, kad seksuali ta, kuri turi tobulas proporcijas ir svarbiausia yra liekna. Manai, vyrų fantazijas būtent tokios merginos ir kaitina? Anaiptol! Štai Kate Upton nuolatos patenka į seksualiausių pasaulio moterų sąrašus, nors kaip pati sako, tikrai nėra tobulo kūno gražuolė. Ar tai kliūtis? Tikrai ne.

Pati Kate jau ne kartą pabrėžė, kad kiekviena mergina turėtų didžiuotis tuo, ką jai davė gamta. Ir panašu, kad tai ne tik šnekos: ji visuomet drąsiai demonstravo savo kūną, nors jos kūno linijos tikrai neprimena standartinio modelio figūros. „Aš didžiuojuosi savo išmatavimais. Jaunoms merginoms norėčiau pasakyti: mylėkite save ir džiaukitės tuo, ką turite. Pasinerti į savikritiką labai lengva, o tai gali visiškai tave sunaikinti. Būsite kur laimingesnės, kai pamilsite savo kūną tokį, koks jis yra“.

O apie Kate Upton gal niekada ir nebūtume sužinoję, jei ne vienas labai intriguojantis video, masiškai pasklidęs po socialinius tinklus. Dabar Kate prisipažįsta, kad filmuota medžiaga tebuvo fotosesijos užkulisių akimirkos. „Buvau supykusi, kai video pamačiau Youtube svetainėje. Jaučiausi įžeista ir pažeminta, kad be mano atsiklausimo vaizdo įrašas buvo paviešintas. Dabar praėjo nemažai laiko ir aš pagaliau nustojau pykti“ - neseniai prasitarė Kate.

Akivaizdu, kad kartais tai, kas atrodo tarsi gyvenimo pabaiga, išeina tik į gerą!

Kate Upton- Cat Daddy from Terry Richardson on Vimeo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis