Pasišaipęs iš figūringos merginos Michaelis Buble apsijuokė pats

Atrodytų žvaigždės gali sau leisti viską, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Garsenybės turi itin atidžiai rinktis žodžius ir neskleisti dviprasmiškų žinučių. Juk vienas kitas netinkamas pasisakymas ir gerbėjai gali akimirksniu nusisukti, taip pat jie yra pavyzdys daugybei savo gerbėjų, tarp kurių yra ir vaikai. Šį kartą į savo paties pinkles pakliuvo gražuolis dainininkas Michaelis Buble, viešai pasišaipęs iš nepažįstamos figūringos merginos. Už tokį pokštą atlikėjas sulaukė negailestingos kritikos.

39 m. dainininkas šiuo metu su žmona ir sūneliu ilsisi Majamyje. Čia jis apsistojo viename viešbučių, kur įamžino išraiškingų formų merginą, Michaelis nepasikuklino patalpinęs nuotrauką Instagram profilyje iš jos pasišaipyti. Po nuotrauka, kurioje už Michaelio nugaros matyti mergina trumpučiais šortukais, atlikėjas parašė: "Šioje nuotraukoje yra kažkas, dėl ko verta ją patalpinti Instagram". M. Buble pridėjo keletą kompromituojančią žymų (hashtagų): #mažulėturiužpakaliuką, #alkanišortai #tikmajamyje #gražusužpakaliukas ir t.t.

M. Buble sekėjai netruko sudrausminti netinkamo daininko elgesio ir ėmė jį atvirai kritikuoti. Po nuotrauka pasipylė daugybė komentarų, smerkiančių Michaelio poelgį: "Žmogau, ji kažkieno dukra", "Taip, žeminkime nepažįstamuosius, aukšta klasė", "Dar viena priežastis nemėgti Michaelio Buble, klasiška", "Tai siaubinga! Kad esi garsus, dar nereiškia, kad gali šaipytis iš kitų. Suvoki, kokį pavyzdį rodai daugybei žmonių???", "Įdomu, ką sakysi, kai tavo mylimosios užpakaliukas padvigubės po kurio laiko. Insagraminsi irgi?"...

M. Buble su šeima Majamyje, Vida Press nuotr.

O ką manai tu? Ar tai smagus pokštas, ar iš tiesų garsus dainininkas peržengė ribas, patalpinęs šią nuotrauką savo Instagram paskyroje?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis