Garsenybės, nuviliojusios svetimus vyrus

Bradas Pittas ir Angelina Jolie daugumai – pavyzdinė pora. Tačiau ar prisimeni jų istorijos pradžią? Juk Angelina buvo ta, kuri nuviliojo Bradą iš Jennifer Aniston! Ir tai toli gražu ne vienintelė tokia istorija...

Britney Spears

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Sipa Press

Žavi jauna dainininkė 2004 metais užmezgė romaną su dabar jau gerai žinomu Kevinu Federlinu, kuris tuo metu artimai bendravo su Shar Jackson.

Claire Danes

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Reuters

2004 metais baltapūkė aktorė tapo aktorių Billy Crudup ir Mary–Louise Parker skyrybų priežastimi. Pasirodo, Mary skyrybų metu buvo septintą mėnesį nėščia...

Evan Rachel Wood

Nuotraukos: Scanpix/AFP

Būtent dėl šios aktorės 2006 metais iširo charismatiškojo dainininko Marilyn Manson ir burleskos karalienės Ditos von Tees santuoka.

Denise Richards

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Sipa Press

2006 metais aktorė užmezgė romaną su žinomu roko muzikantu Richie Sambora, kuris tuo metu buvo vedęs aktorę Heather Locklear, kuri, beje buvo artima Denise draugė.

Tori Spelling

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Mavrix

Žymaus serialų režisieriaus Arono Spellingo dukra 2005 metais tapo aktorių Dean McDermott ir Mary Jo Eustace skyrybų priežastimi.

Sienna Miller

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Sipa Press

Britų madistė ir vakarėlių liūtė 2008 metais užmezgė romaną su aktoriumi Balthazar Getty, kuris tuo metu buvo vedęs Rosette Millington.

Madonna

Nuotraukos: Scanpix/AFP

Valdingoji pop muzikos karalienė 2008 metais išardė beisbolininko Alexo Rodriguezo ir Cynthia Scurtis santuoką.

LeAnn Rimes

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Mavrix

Šios dainininkės ir aktoriaus Eddie Cibrian romanas užsimezgė 2009 metais, nors Eddie tuo metu buvo oficialiai vedęs aktorę Brandi Glanville.

Kim Kardashian

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Sipa Press

Pasak modelio Amber Rouz, jos išsiskyrimas su reperiu Kanye Westu 2010 metais įvyko būtent dėl šios televizijos žvaigždės.

Kristen Stewart

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Reuters

Ko gero dar atismeni 2012 metų vasaros intrigėlę tarp jaunos aktorės ir režisieriaus Ruperto Sanderso. Dėl šio romanėlio iširo režisieriaus santuoka su Liberty Ross.

Helena Bonham Carter

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Reuters

Charizmatiška ir nepakartojama britų aktorė įpylė žibalo net į dviejų, iš pažiūros idealių, šeimų židinius. 1995 metais dėl jos kaltės iširo žinomų britų aktorių Kenneth Brannagh ir Emmos Thompson santuoka. O 2001 metais, žymus amerikiečių režisierius Tim Burton, sutikęs Heleną, išsiskyrė su aktore ir modeliu Lisa Marie, su kuria gyveno 9 metus.

Amber Heard

Nuotraukos: Scanpix/AFP, Mavrix

Pabaigai istorija, kuri jau keletą metų nedingsta iš spaudos puslapių. 2012 metais iširo, atrodytų, idealūs santykiai tarp populiaraus aktoriaus Johnnie Deppo ir dainininkės, aktorės, modelio Vanessos Paradies. Ir kaltina visi dėl to tik Amber Heard...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis