Ledi Victoria – aristokratė, nepripažįstanti taisyklių ir padorumo

Ledi Vicotria Harvey (38 m.) yra britų aristokratė, jos šeimoje – lordai, markizai, o krikšto tėvas buvo Albanijos karalius Leka. Rodos, ledi Victoria turėtų kaip savo 5 pirštus išmanyti etiketą, aukštuomenei deramą aprangą ir elgseną. Tačiau buvusi „it“ mergina metai iš metų mados kritikus gąsdina itin atvirais apdarais, veikiau tinkamais jaunoms mergaičiukėms.

Bene kiekviename renginyje ledi Victoria pasirodo vilkėdama perregimo audinio suknias, dabintas kristalais, perlais ar nėriniais, būtų sunku ir suskaičiuoti, kiek seksualių suknelių per pastaruosius metus ji spėjo pademonstruoti. Net ir šįmet Kanuose vykusiame „amfAR“ labdaros pobūviui dama išsirinko perregimą kūno spalvos suknią, puoštą sidabro gijomis.

Vicotria Harvey,Mavrixonline, La Press/Scanpix nuotr.

Įspūdingo ūgio Victoria (183 cm) kadaise dirbo modeliu, ją samdė ir garsieji mados namaiDior“. Prieš 15 metų kartu su drauge Jayne Blight ledi atidarė prabangos prekių butiką, deja, dėl prasto pardavimų kiekio, vos po metų kolegės buvo priverstos garsių ženklų butiką uždaryti, skolos siekė per 300 tūkst. savrų.

Vicotria Harvey, Vida Press, Mavrixonline nuotr.

Vicotria Harvey, Reuters/Scanpix nuotr.

Vicotria Harvey, AFP, Vida Press nuotr.

Vicotria Harvey, Vida Press nuotr.

Pasirodo, bėgant metams buvusi manekenė sugebėjo dar labiau įklimpti į skolas, iš kurių stengėsi kapstytis vis keisdama darbovietes. Ji išbandė darbą televizijoje, aktorės karjerą, verslavo, dirbo reklamos agentūrose kurį laiką dėl išskirtinės aprangos sulaukdavo nemažai dėmesio iš įvairių bulvarinių leidinių. Šiuo metu ledi Victoria intensyviai dalyvauja įvairiuose pokyliuose bei vakarėliuose ir vis dar vienišauja. Jos širdį buvo užkariavę ir garsesni vyrai, pavyzdžiui, buvęs grupės „Boyzone“ narys Shane Lynch ar „Formulės 1“ lenktynininkas Davidas Coulthardas.

Vicotria Harvey, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis