Kim Kardashian išdavė paslaptį apie netrukus pasikeisiantį gyvenimą

Išraiškingų formų gražuolės ir Holivudo pažibos K. Kardashian gyvenimas netrukus pasikeis. Žvaigždė realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ anonse išdavė, jog mažylė North West turės broliuką arba sesutę – Kim laukiasi antrosios atžalos.

Pastaruoju metu Kim (34 m.) vis dažniau pasvajodavo apie šeimos pagausėjimą, deja, pastoti realybės šou žvaigždei niekaip nesisekė, tačiau pagaliau džiugi žinia prisibeldė į jos namų duris. Visgi kiek laiko laukiasi, K. Kardashian neišduoda. Su atlikėju Kanye Westu įžymybė turi dukrelę North, kuriai birželio 15 d. sukaks dveji.

Internautai jau trina delnais laukdami Kim stiliaus metamorfozių, juk per pastarąjį nėštumą jos įvaizdis buvo viena populiariausių temų interneto platybėse. K. Kardashian garsėja ne tik veiklumu, gausybe gerbėjų socialiniuose tinkluose, bet ir demonstruojamais apdarais, kuriuos, be abejo, puošia tik garsių dizainerių etiketės. Deja, besilaukdama pirmagimės Kim savo gerbėjus aprangos pasirinkimais neretai nuvildavo, bet galbūt šį sykį antrąkart tapsianti mama K. Kardashian pademonstruos skoningesnius derinius.

K. Kardashian, Reuters/Scanpix nuotr.

K. Kardashian, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis