Sulieknėjusi aktorė Melissa McCartney nežada sustoti

Rodos, talentinga aktorė ir puiki komedijų meistrė M. McCartney kaip niekas kitas mokėjo atsiginti nuo nemalonių replikų apie figūros linkius. Tačiau Melissa ėmėsi permainų ir nusprendė atsikratyti antsvorio. Šiandien ji jaučiasi kur kas geriau nei anksčiau, o prieš kameras tiesiog švytėte švyti.

Kad patobulintų figūrą, M. McCartney ėmėsi keisti mitybą, jos dieta sudaryta iš maisto produktų, turinčių daug baltymų ir mažai angliavandenių. Vien pakeitusi mitybos įpročius aktorė jau atsikratė daugiau nei 22 kg. Pastarąjį kartą akivaizdžiai sulieknėjusi Melissa dalyvavo kino juostos „Spy“ premjeroje Niujorke.

M. McCartney, AFP nuotr.

Anksčiau aktorė dažniausiai rinkdavosi tamsesnių spalvų plačius drabužius, o premjeros metu ant raudonojo kilimo pasirodė pasipuošusi šviesia suknele, kuri nepaliko abejonių – Melissai pokyčiai į naudą. Ji džiaugiasi pasiektais rezultatais, tačiau sustoti neketina: „Žinoma, jaučiuosi daug geriau, bet turiu tikslą, kurio nežadu išsižadėti, kad ir kaip nelengva būtų“, – viename interviu teigė M. McCartney.

M. McCartney anksčiau ir dabar, AFP nuotr.

MELISSA MACCARTNEY ANKSČIAU

Mavrixonline, AFP, Reuters nuotr.

AFP, Reuters nuotr.

MELISSA MACCARTNEY DABAR

AFP, AP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis