Nicole Scherzinger apie tai, kaip išgyventi skyrybas

Ne taip seniai išsiskyrė dar viena žinoma garsenybių pora - dainininkė Nicole Scherzinger ir lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. 7 metai drauge... Po tokio laiko tarpo skyrybos niekuomet nebūna lengvos, tačiau Nicole tvirtina neleidžianti šiam įvykiui sugriauti viso jos gyvenimo.

„Kartais žmonės tęsia savo santykius tik todėl, kad bijo pokyčių ir likti vieniši. Bet tai juk naujas gyvenimo skyrius! Dabar - pats įdomiausias laikotarpis mano gyvenime. Permainų laikotarpis! Vienintelis dalykas, kuris man padėjo įveikti šiuos sunkumus – dvasingumas. Tai padėjo nusileisti ant žemės ir suvokti, kad dabar man atsivėrė naujos galimybės. Jeigu žmonės arba daiktai tau skirti - jie sugrįš.

Kartais, kuomet ilgą laiką esi santykiuose, po truputėlį prarandi savo asmenybę, tai, kas daro tave ypatingu žmogumi. Visą savo energiją skiri kitam žmogui, nes jis tau nuoširdžiai rūpi, tačiau save pamiršti. Todėl metas atversti naują puslapį ir vėl atrasti save“ - interviu sakė Nicole.

Ir mes turime pripažinti, kad ji teisi. Dauguma mūsų, merginų, santykiuose visuomet daugiau duodame kitam, nei pačios sau. Taip ir turi būti gyvenime, bet tik ne tuomet, kai tas rūpestis ir dėmesys visuomet yra vienpusis. Juk santykiai turi suteikti laimės, o ne griauti tavo gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis