Marijos Lama įspūdžiai: vakarėliai su Pamela Anderson ir pažintys su žvaigždėmis

Kaip ir kasmet gegužės mėnesį kino pasaulį sudrebino vienas svarbiausių metų įvykių – Kanų kino festivalis. Per dešimtį dienų nedideliame pietų Prancūzijos miestelyje peržiūrėti įsimintiniausi metų filmai, išdalytos „Auksinės palmės šakelės“, atšokti turbūt geriausi metų vakarėliai.

Renginyje dalyvavo ir modelių agentūros „Lama Model Management” direktorė, modelis ir aktorė Marija Lama. Jai šis Kanų kino festivalis jau trečiasis, tačiau ne mažiau įspūdingas nei pats pirmas. Kuo gi įsimintini 2015-ųjų Kanai?

„Šiemet teko aplankyti dviejų puikių filmų premjeras. Pirmasis – tai italų režisieriaus Nanni Moretti „Mia Madre”. Filmo premjeros metu teko žengti raudonu kilimu kartu su aktorėmis Natalie Portman, Margherita Buy bei aktoriumi John Turturro ir kitais. Antrasis filmas – Jacques Audiard režisuotas „Dheepan”, šiemet laimėjęs pagrindinį Kanų kino festivalio prizą – „Auksinę palmės šakelę!” – pasakojo Marija.

Modelių agentūros vadovė dalijosi įspūdžiais ne tik iš filmų peržiūrų – jai teko dalyvauti ir garsiausiuose Kanų vakarėliuose, kur pabuvoti, ko gero, kiekvieno aktoriaus svajonė. Pasak Marijos, vakarėliai kasmet vis įspūdingesni, itin prabangūs. „Šiemet labiausiai įsiminė vakarėlis „World peace night – adventure of humanity”. Jis vyko Villa Oxygene – vienoje didžiausiausių ir įspūdingiausių vilų Kanuose!” Vakarėlio metu M. Lama susipažino su Michael Jackson tėvu Joe Jackson ir Gipsy Kings dainininkais.

„Dar labai maloniai buvau nustebinta „Horyou“ kompanijos valdybos pirmininko Yonathan Parienti kvietimu į Gala vakarienę, kuri vyko įspūdingoje senovinėje viloje Saint George. Vakarėlyje susirinko daugybė garsenybių, vyko aukcionas, o patiekalais susirinkusius džiugino garsus virtuvės šefas iš Prancūzijos Marc Veyrat”.

Kanuose Marija susipažino su garsiuoju režisieriumi Woody Allenu bei aktore Eva Longoria, taip pat Prancūzijoje garsiais broliais Igor ir Grichka Bogdanov bei stebėjo Formulės 1 lenktynių „Monaco Grand Prix”, kurių nugalėtojui Nico Rosberg apdovanojimą įteikė pats Monako princas Albertas II, taip pat stebėjęs lenktynes su žmona Charlene.

Pabuvojus trijuose Kanų kino festivaliuose jau galima nemažai ką palyginti, tačiau pasak Marijos, festivalių patirtis visiškai skirtinga ir jie vienas už kitą įdomesni. „Praeitais metais labai įsiminė Pamelos Anderson labadaros vakarėlis bei pažintis su pačia Pamela.

Šventėje taip pat dalyvavo ir dizainerė Vivienne Westwood. Vakaro metu į Pamelos Anderson labdaros fondą buvo suaukota daugiau nei 100 000 eurų. Kitas nepamirštamas vakarėlis, vykęs 50 metrų jachtoje „Pellegrina”, buvo skirtas Joe Jackson labdaros fondui. Michael Jackson tėvas ir pats dalyvavo renginyje. Šio festivalio metu M. Lama dalyvavo filmų „Deux jours une nuit” bei „Foxcatcher” premjerose.


„Pirmasis Kanų kino festivalis taip pat buvo įspūdingas. Jo metu teko susipažinti su Oskaro savininku aktoriumi Jamie Foxx, taip pat su dainininku ir Michaelo Jacksono prodiuseriu Quinsy Jones.”


Šio festivalio metu Marija Lama dalyvavo ir „Miss Cannes Film Festival” konkurse, kuris vyko Carlton viešbutyje. „Įspūdingiausias pirmojo Kanų festivalio filmas buvo „Karibų piratai”, kurio premjerą teko stebėti ir žengti raudonu kilimu kartu su Johnny Depp ir Penelope Cruz” – prisiminimais dalijosi M. Lama. To paties festivalio metu jai teko dalyvauti ir filmo „The Beaver premjeroje” kartu su Judy Foster ir Mel Gibson.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis