Kodėl Kate visuomet laiko Charlottę, o Williamas - princą Georgą

Karališkosios tradicijos ir etiketas galėtų būti tema, kurią galima aptarinėti be galo. Žvelgiant iš šalies galbūt net nepagalvotum, kiek daug įvairių taisyklių egzistuoja ir kaip tobulai sustyguotas yra kiekvienas karališkosios šeimos narių žingsnis. Priešingai nei taisykles laužyti mėgstantis princas Harry ir jo sužadėtinė, princas Williamas ir Kate Middleton retai kada nukrypsta nuo karališkajai šeimai būdingo konservatyvumo. Galbūt dėl to, kad šiai porai kur kas dažniau tenka atstovauti šeimą oficialiuose renginiuose.

Vida Press

Karališkųjų asmenų elgesį nagrinėti mėgstantys smalsuoliai atkreipė dėmesį į vieną detalę, susijusią su poros vaikais: princas George`as beveik visą laiką būna šalia tėčio, o mažoji Charlotte - šalia mamos. Tėvystės centro įkūrėja Jasmine Peters portalui Business Insider teigė, kad tai yra apgalvotas žingsnis, ruošiant jaunąjį princą ateičiai: „George`as - būsimasis karalius. Būdamas šalia sūnaus Williamas tarsi rodo, kas yra sosto paveldėtojas. Be to, tėtis kontroliuoja berniuko elgesį viešumoje, moko jį būti tikru vyru“.

Vida Press

Anot Jasmine, šiuo atveju svarbus ir amžiaus klausimas: „Amžiaus skirtumas tarp vaikų - tik dveji metai. Kuomet gimė sesutė, princas su tėčiu praleisdavo daug laiko ir turint omenyje, kad mama buvo užimta kūdikiu, susiformavo natūralus Georgeo prieraišumas tėčiui, o mažoji Charlotte kol kas geriau jaučiasi būdama šalia mamos“.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis