Šios merginos Instagrame - beveik 8 milijonai gerbėjų. Pamačiusi nuotraukas suprasi, kodėl

8 milijonai gerbėjų - daug ar mažai? Jei lygintume su kokia Kim Kardashian, gal ir ne lobis, bet pagalvojus, kad tai yra visi Lietuvos gyventojai, padauginus iš kokių 3 kartų... Skamba visai įspūdingai, tiesa?

Kim paminėjome ne atsitiktinai. Prieš tavo akis - rusaitė Anastasia, vadinamoji rusų Kim Kardashian. Žvelgiant į nuotraukas, matyt, nereikia aiškinti, kodėl jos lyginamos. Anastasia kol kas gal ir ne tokia populiari, bet ambicijų išgarsėti turi tikrai nemažai. O ir sekasi jai visai neblogai. Paparaciams pro akis tokių įspūdingų formų gražuolė tikrai neprasprūsta, tad Anastasios nuotraukos retkarčiais sušmėžuoja didžiuosiuose užsienio portaluose.

A post shared by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Jan 6, 2018 at 12:46pm PST

Norėdama internete nesunkiai susirasi Anastasijos nuotraukų iš praeities. Palyginus akivaizdu, kad plastinėms operacijoms mergina išleido gana apvalią sumelę. Pati Anastasija apie korekcijas garsiai kalbėti nelinkusi. Sako, veidas visiškai natūralus, o kūnas... Na, čia jau slėpk neslėpęs, tiesa akis bado. Anastasijos išvaizdą įvertinę plastinės chirurgijos ekspertai teigia, kad toks išraiškingas išlinkimas tarp sėdmenų ir liemens atsiranda įdėjus gana didelius sėdmenų implantus arba naudojant lipofilingą - didinant apimtis riebalais, o idealios linijos suformavimui apatinėje nugaros dalyje ir ties šonais prireikė riebalų nusiurbimo. Sprendžiant iš Anastasijos krūtų dydžio, jai buvo atliktos 2-3 krūtų didinimo operacijos. Gražu ar ne - skonio reikalas, bet traukia akį tai tikrai. Juk ne be priežasties šią merginą seka 8 milijonai gerbėjų.

A post shared by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Aug 15, 2017 at 1:38pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis