Enrique Iglesias pirmą kartą parodė savo ir Annos kūdikius

Kuomet žiniasklaidoje pasirodė žinia apie gimusius dainininko Enrique Iglesias ir tenisininkės Annos Kournikovos dvynukus, mūsų kolegė kilstelėjo antakius ir nusistebėjusi paklausė: „O tai jie vis dar kartu?“ Ir iš tiesų - abu žinomi, abu nuolatos šmėžuojantys žiniasklaidos puslapiuose, bet nemėgstantys garsiai eskaluoti savo santykių ir rodyti jų visam pasauliui.

O kur vestuvės? „Niekada nemaniau, kad santuoka gali ką nors pakeisti. Galbūt dėl to, kad mano tėvai išsiskyrę. Nemanau, kad mylėsi ką nors labiau tik dėl kažkokio popieriaus lapelio. Ir šiais laikais normalu turėti vaikų ne santuokoje. Vienintelis svarbus dalykas - būti gerais tėvais“ - viename interviu sakė atlikėjas, o mums akivaizdu, kad šiai porai popierėlis iš tiesų neturi reikšmės, juk Enrique ir Anna dviese jau daugiau nei 15 metų... Oi, atsiprašome, jie jau keturiese!

Savo Instagram puslapyje Enrique pasidalino žavinga savo ir Annos kūdikio nuotrauka su prierašu „Mano saulės šviesa“. Lygiai tą patį prierašą prie savo publikuotos nuotraukos pasirašė ir Anna, tačiau nė vienas neatskleidė kūdikių lyties.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis