Holly Madison atskleidė, kas vyko Hugho Hefnerio viloje

Gražuolė Holly Madison kadaise buvo mylimiausia Hugho Hefnerio zuikutė (na, bent jau taip buvo pristatoma). Pasirodo, tariamai laisvas gyvenimas ir nesibaigiantys vakarėliai - tik paradinė pusė, o už uždarų vilos durų merginų gyvenimas nė iš tolo nepriminė pasakos. Apie tai Holly atvirai papasakojo savo naujoje, neseniai išleistoje knygoje.

„Ar norėtum metakvalono? (angl. „Quaalude“ arba „Methaqualone“ - raminantys ir atpalaiduojantys narkotiniai vaistai) To manęs paklausė Hughas ir atkišo tablečių pilną saują. Kuomet atsisakiau, jis pasakė, kad yra nusiteikęs prieš narkotikus, bet šios tabletės - išimtis. Esą 70`aisiais jos buvo masiškai naudojamos, kad paskatintų merginas seksualiniam kontaktui, todėl jas vadindavo „šlaunų atidarytuvais“ - knygoje atvirauja Holly.

„Hughas stengėsi supriešinti merginas, gyvenančias jo viloje, vertė formuoti alijansus ir varžytis tarpusavyje. Jis nuolatos mus žemino ir emociškai spaudė. Vieną dieną supratau, kad taip negali tęstis. Pavargau bijoti žmonių ir normalaus bendravimo. Nebejaučiau nei dėkingumo, nei pagarbos šiam žmogui. Nesikalbėjome 4 metus ir neketinu to daryti dabar. Gyvenimas viloje man sukėlė depresiją ir privertė galvoti apie savižudybę“ - neslepia buvusi Playboy zuikutė, kuri 2013 metais ištekėjo ir pagimdė vaiką.

Apie tikrąjį gyvenimą viloje ne kartą pasisakė ir kitos buvusios Hefnerio merginos bei darbuotojai. Štai buvęs Hugho liokajus neslepia, kad šiuose namuose narkotikų netrūko.

„Nors marihuaną namuose visi rūkė viešai ir nesislapstydami, kokaino vartojimas buvo laikomas paslaptyje ir vykdavęs „už uždarų durų“. Jeigu merginoms atnešdavai žiupsnelį kokaino, iš karto gaudavai sekso. Taigi dauguma pasibjaurėtinų senių atsinešdavo kokaino, tikėdamiesi fizinės meilės“, - per interviu kalbėjo buvęs liokajus.

Na, o Hugho Hefnerio atstovai spaudai kol kas tyli ir nieko nekomentuoja. Bijo? O gal tiesiog nemato reikalo dar labiau pūsti skandalo ir didinti Holly Madison knygos pardavimų?

Daugiau apie Holly Madison gyvenimą viloje gali paskaityti Eonline.com puslapyje

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis