Rusijos milijardierius susirado naują gražuolę

Verslininkas Vladimiras Doroninas gal ir nebūtų žinomas pramogų pasaulyje, jeigu ne 5 metus trukusi audringa draugystė su modeliu Naomi Campbell. O buvo visko... Ir romantiškų pasiplaukiojimų milžiniška milijonieriui priklausančia jachta, ir prabangių pokylių, kainavusių ne vieną milijoną dolerių, ir viešų skandalų, kuriuose buvo įsipynusios kitos gražuolės.

Galiausiai ilgai planuotos prabangios Naomi ir Vladimiro vestuvės buvo atidėtos, tariamai dėl to, kad žiniasklaida paviešino visas šventės detales, o sužadėtiniai norėjo privatumo. Tačiau vėliau paparaciai pagavo Vladimirą pramogaujantį su gražuole tamsiaode, stulbinamai panašia į Naomi, kai pastaroji dirbo toli nuo mylimojo. Tuomet ir paaiškėjo, kad 5 metus trukę santykiai baigėsi ir žadėtųjų vestuvių nebebus.

Kuriam laikui verslininkas buvo dingęs, tačiau prieš kelias dienas papraciai pagavo jį su nauja mergina. Kol kas žinoma tik tiek, kad jaunosios gražuolės vardas Kristina ir ji ne šiaip viena iš draugių. Kažin, kaip į tai sureaguos Naomi Campbell? Artimi jos draugai ne kartą yra paatviravę, kad jos jausmai buvusiam sužadėtiniui niekur nedingo...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis