Mirštančią Whitney Houston dukrą ketina išvežti į namus

2012 metų vasarį muzikos pasaulis neteko tikrų tikriausios divos: viešbučio vonioje rasta negyva Whitney Houston. Panašiomis keistomis aplinkybėmis be sąmonės šiemet rasta ir atlikėjos duktė Bobby Kristina. Jauna mergina jau 4 mėnesius yra komos būsenos, o gydytojų pranašystės jai nieko gero nežada…

Kaip praneša dailymail.co.uk, Kristiną ketinama išvežti iš ligoninės į savus namus, nepaisant to, kad tokiam sprendimui priešinasi jos tėvas. Anot merginos giminaičių, gydytojų prognozės liūdnos, o Kristinai bus geriau namuose, kuriuose ji gyveno su savo mama.

„Tai buvo jos namai. Jie nori apsupti Kristiną šeimos nuotraukomis ir gražiais mamos portretais. Tokioje siaubingoje situacijoje - tai teisingas sprendimas. Jie nori, kad Kristina galėtų mirti ramiai“ - žurnalistams sakė artimi šeimai šaltiniai.

Tačiau merginos tėvas ir buvęs Whitney mylimasis Bobby Brownas kategoriškai prieš tokį sprendimą. Jis įsitikinęs, kad dukra dar gali išsikapstyti, o būti toli nuo medikų jai būtų pernelyg pavojinga. „Sunkūs laikai - tai sunkūs laikai. Žiaurūs laikai - tai žiaurūs laikai. Neįsivaizduojate, kokiame pragare esu dabar, bet pasikliauju Dievo valia. Kreipiuosi į jus visus su vieninteliu prašymu - mėgaukitės kiekviena akimirka su savo mylimais žmonėmis“ - sakė Kristinos tėtis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis