Žvaigždės, kurios didžiuojasi savo nedidelėmis krūtimis

Šiek tiek apmaudu, tačiau garsenybių pasaulyje natūralumo liko ne tiek jau ir daug. Priauginti plaukai, nusiurbti riebaliukai, padidinti užpakaliukai... Na ir, žinoma, silikoninės krūtinės! Tikrai nesmerkiame, juk kiekviena turi teisę rinktis, tačiau džiaugiamės, jog dar liko (ne tiek ir daug) žavingų garsių moterų, kurios džiaugiasi savo nedideliais apvalumais ir tvirtina neketinančios nieko didintis!

Štai pavyzdžiui aktorė Keira Knightley teigia, kad praktiškai visuomet dalyvaudama fotosesijose išgirsta pasiūlymų fotošopu šiek tiek padidinti jos krūtis. Anot Keiros, tai skamba tarsi įžeidimas, nes jai pačiai jos kūno linijos atrodo gražios tokios, kokios yra. Ir tai ne šiaip tuščios kalbos: aktorė tai įrodė, kuomet sutiko nusifotografuoti apsinuoginusi tik su ta sąlyga, kad jos kūno linijos nebus tobulinamos fotošopu.

O tu pažvelk į aktores Sienną Miller ar Olivią Wilde! Jos neturi didelių krūtų, bet ar tai trukdo joms nuolatos patekti į seksualiausių pasaulio moterų sąrašų pirmąsias vietas? Tikrai ne!

Natalie Portman

Emma Watson

Keira Knightley

Milla Jovovich

Zoe Saldana

Sienna Miller

Gwen Stefani

Olivia Wilde

Kristen Stewart

Kate Moss

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis