Kas nutiko seserų Olsen veidams

Seserys Ashley ir Mary-Kate Olsen karjerą Holivude pradėjo, galima sakyti, dar būdamos vystykluose, o sulaukusios vos dešimties, tapo visų laikų jauniausiomis milijonierėmis ir prodiuserėmis. Dabar merginoms – 29 metai.

Matomai, pernelyg ankstyva karjera, sėkmė ir užgriuvusi šlovė vis tik apkartino merginų paauglystę, nes pradedant 2004 metais spaudoje pradėjo šmėžuoti įvairios skandalingos žinutės apie seseris Olsen. Tai Ashley įtariama narkotikų vartojimu, tai Mary-Kate reabilitacijos centre pravestas 6 savaičių gydymo nuo nervinės anoreksijos kursas...

Pastaruoju metu merginos, regis, susiėmė. Vis tik Mary-Kate sugebėjo sudrumsti visuomenės ramybę, 2014 metais paslapčia ištekėdama už Prancūzijos eksprezitento brolio, 45-ių metų bankininko Olivier Sarkozy. Beje, pats santuokos faktas nėra patvirtintas, taip kad gali būti, jog tris metus trunkantis Sarkozy ir Mary-Kate Olsen romanas gali būti tiesiog draugystė. Bet mes ne apie tai... Dabar seserys aptarinėjamos ne dėl jų pasiekimų ar naujų gyvenimo vingių, o dėl gerokai pasikeitusios išvaizdos.

Į mados premijų CDFA 2015 atsiėmimą Ashley ir Mary-Kate, kaip visada, atėjo dviese. Aplinkiniai atkreipė dėmesį į akivaizdžiai pasikeitusį Mary Kate veidą. Kadaise merginos buvo panašios viena į kitą tarsi du vandens lašai, o dabar – skirtumas akivaizdus. Tiesa, jei kas paklaustų, kas konkrečiai pasikeitė, būtų sunku pasakyti. Bet pokyčiai – akivaizdūs. Tiesiog makiažas ar vis dėlto plastikos chirurgų nuopelnas? Užsienio žiniasklaidoje sklando gandai, kad korekcijos buvo atliktos abiem seserims, tačiau Ashley pokyčiai praktiškai nematomi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis