Kaip atrodo Lady Gagos tėvai

Lady Gagos pseudonimu pasivadinusi Stefani Joanne Angelina Germanotta yra kilusi iš turtingos italų šeimos. Tėvai dukrą leido į privačią katalikišką mokyklą ir be abejonės net neįsivaizdavo, kaip pasisuks merginos likimas.

Atlikėjos talentai prabudo gana anksti: mergina turėjo puikią klausą ir greitai pasinėrė į muziką. Tačiau svarbiausia - ji nebijojo būti kitokia. Tėvams, žinoma, tai nė kiek nepatiko. Juk nepilnametė dukra vilkėdavo iššaukiančius kostiumus ir naktimis koncertuodavo abejotinos reputacijos klubuose.


Lady Gaga paauglystėje, su tėvu Joe Germanotta

Kalbama, kad jos tėvas ne kartą bruko kyšius šių užeigų apsauginiams, kad tik jie neįleistų jo dukters. Tačiau kuo ekscentriškiau Lady Gaga elgėsi, tuo populiaresnė ji darėsi.


Lady Gagos tėvai: Joe Germanotta ir Cynthia Germanotta

Šeimoje vykdavo tikros dramos. Tėvai bandė atvesti dukterį į protą, o ji ir toliau darė tai, ko norėjo. Tiesa, labai vertindama savo tėvus, Lady Gaga taip pat ieškojo kompromisų, jeigu tai galima taip pavadinti. Pavyzdžiui, tėvui prašant, kad ji bent iš dalies išliktų normaliu žmogumi, Lady Gaga nusprendė taip ir padaryti: tatuiruojasi tik kairę kūno pusę, kad dešinė būtų tokia, kokia priimtina mūsų visuomenei. Galiausiai tėvams neliko nieko kito, kaip tik priprasti prie naujo dukros amplua ir priimti ją tokia, kokia ji yra.


Lady Gaga su mama


Lady Gaga su tėvu

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis