Paris Hilton sesers vestuvėse - visų nuotakų siaubas

Hiltonų klano jaunėlė Nicky liepos pradžioje atšoko savo vestuves. Gražuolė vilkėjo specialiai jai siūtą aukštosios mados "Valentino" suknią, deja, manekenė nė neįtarė, kad vestuvinį apdarą, dar nesulaukus tuoktuvių ceremonijos, ištiks netikėta bėda.

Londone vykusioje vestuvių šventėje susirinko visa Hiltonų giminė, be abejo, fotografų dėmesiu jiems teko nusivilti, nes blykstės buvo nukreiptos tik į nuotaką - jaunėlę Nicky. Jos suknelę mados namų "Valentino" meistrai kūrė net pusę metų, dramatiška nėrinių suknia aukšta apykakle buvo siuvinėta gausybe kristalų, dabinta ilgutėliu šleifu, specialiai pasiūdintas ir įstabus nuometas. Nicky apgalvojo visas detales nuo iki, ne tik ilgą laiką rūpinosi išsvajota suknele, bet ir kartu su Christian Louboutinu įgyvendino išskirtinio dizaino aukštakulnių idėją. Ant šilkinių vestuvinių batelių buvo išsiuvinėta nuotakos pavardė, poros inicialai ir vestuvių data.

N. Hilton, Vida Press nuotr.

It's official!

A photo posted by Nicky Hilton (@nickyhilton) on


Tačiau niekas nesitikėjo, kad iš prabangaus viešbučio, kuriame nuotaka ruošėsi vestuvėms, išėjusi Nicky patirs vieną nemaloniausių akimirkų. N. Hilton žengė šaligatviu, kai jos iki vestuvių ceremonijos atvažiavęs nugabenti "Rolls-Royce" vairuotojas, negrabiai užvažiavo ant nuotakos nuometo. Aplinkiniai suskubo gelbėti trapių nėrinių iš po ratų. Išsigandusi jaunoji akimirksniu buvo nuraminta - nuometas pernelyg nenukentėjo, o šalia buvę stilistai pasirūpino, kad Nicky vėl atrodytų nepriekaištingai. Ką padarysi, nuo netikėtų nesėkmių neapsaugotos net ir turtingiausios nuotakos.

N. Hilton, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis