Princo Harry mylimoji siutina Kate Middleton

Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad princas Harry ketina vesti savo mylimąją, 26 metų Cressidą Bonas. Tačiau šaltiniai tvirtina, kad labiausiai tuo nepatenkinta Kate Middleton. Esą hercogienė nenori, kad jos vyro Williamo buvusios mylimosios sesuo prisijungtų prie karališkosios šeimos.

Iki skyrybų 2014 metais, Cressida ir Haris draugavo dvejus metus. Tačiau panašu, kad santykiai ir vėl atsinaujino ir netgi gerokai pažengė į priekį: užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad pora slapta susižadėjo. „Laikinas jų išsiskyrimas padėjo Hariui suprasti, kaip puikiai Cressida jam tinka. Prireikė šiek tiek laiko, tačiau dabar Haris žino, kad ji - jo vienintelė“ - leidiniui OK! magazine sakė poros draugai.

Cressida Bonas

Tačiau džiaugtis anksti: Kate Middleton nemėgsta Cressidos ir ne šiaip sau. Pastarosios vyresnioji sesuo buvo ne juokais apsukusi galvą princui Williamui. Kalbama, kad Williamas buvo netgi pasipiršęs, tačiau gavo neigiamą atsakymą, mat mergina nebuvo pasirengusi gyventi pagal griežtas karališkųjų rūmų taisykles. Jei tai tikrai tiesa, nenuostabu, kad Kate baiminasi įsileisti Cressidą į savo namus, juk kartu su ja nori nenori pasirodys ir sesuo.

Cressida Bonas

Lyg to būtų negana, gražuolės Cressidos nemėgsta ir pati karalienė Elžbieta II. Esą merginos noras siekti karjeros aktorystės srityje nėra suderinamas su karališkosios šeimos kuriamu įvaizdžiu.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis