Kaip Khloe Kardashian atrodo be fotošopo

Gražuolė Khloe Kardashian žurnalo Complex fotosesijoje atrodo tikrai įspūdingai! Tokių išraiškingų kūno linijų pavydėtų ne viena, bet mes ne naivios, puikiai žinome, kad be fotošopo čia neapsieita.

Pati Khloe to nė neketina slėpti (būtų kvaila, tiesa?), tačiau tikina, kad fotošopas tik šiek tiek padėjo pagražinti vaizdą. O štai ir nuotrauka, kad galėtum įvertinti pati: kairėje - tariamai natūrali nuotrauka, dešinėje - ta, kuri buvo išspausdinta žurnale.

This one is for all the troll haters out there that cannot seem to give me an ounce of credit for my daily workouts! The image on the left is an unretouched photo from the actual camera on the day of the shoot. The image on the right is the retouched photo. Yes skin is smooth and shadows are removed but I still think I look good on the left image. Flaws and all 🙊❤️💋 hi hater!!! Click on it... I know you want to 😝

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on


„Čia visiems troliams ir heiteriams, kurie netiki mano kasdienėmis treniruotėmis! Iš kairės - neretušuota nuotrauka, dešinėje - ta pati nuotrauka, tik paretušuota. Taip, žinoma, kad oda lygesnė ir panaikinti šešėliai, bet man atrodo, kad aš gerai atrodau ir kairėje nuotraukoje. Su visais savo trūkumais“.

Po kelių valandų savo Instagram paskyroje Khloe patalpino dar vieną nuotrauką iš tos pačios fotosesijos

I have to shout out and thank my incredibly supportive sister @kimkardashian for forcing me to do this complex shoot! I have been procrastinating it because I was too scared to do the shoot! But Kimberly made me and had more confidence in me then I had myself!! I love you Keeks!

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on


“Noriu savo sesei Kim, kuri mane labai palaiko, pasakyti ačiū už tai, kad įkalbėjo nusifotografuoti žurnalui Complex! Aš vis atidėliojau, nes man buvo baisu. Tačiau Kim privertė mane ir tikėjo manimi labiau, nei aš tikėjau savimi!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis