Psichiatrinėje uždaryta Mariah Carey sesuo meldžia jos pagalbos

Vyresnioji Maray Carey sesuo Alison, pasirodo, jau kurį laiką guli uždaryta psichiatrinėje ligoninėje ir tvirtina, kad ten yra laikoma per prievartą, o jos garsioji sesuo net nesiteikia padėti! 54 metų Alison, kenčianti nuo narkotikų priklausomybės ir serganti ŽIV. spaudai prisipažino, kad net neprisimena, kaip pateko į ligoninę:

„Mane apiplėšė ir trenkė per galvą, o tuomet aš atsibudau psichiatrinėje. Esu laikoma čia jau 3 mėnesius, o Mariah iki šiol nepadarė nieko, kad man padėtų! Mane verčia gerti vaistus ir naudoja fizinį smurtą. Prašau, pasakykite Mariah, kad ištrauktų mane iš čia!“

Oficialūs Mariah Carey spaudos atstovai kol kas niekaip nekomentuoja šios situacijos. Kalbama, kad dainininkė nepalaiko absoliučiai jokių santykių su savo seserimi, nors pastaroji nuolatos stengiasi atkreipti į save jos dėmesį. Tiesa, ir su vyresniuoju broliu Mariah taip nebendrauja. Gal ir nieko keisto, turint omenyje paskutinį viešą skandalą, kuomet brolis savo garsiąją seserį išvadino alkoholike:

„Mano sesuo gali pakartoti Whitney Houston likimą. Ji gėrė viso nėštumo metu ir netgi pirmus mėnesius po vaikų gimimo. Aš jau ir nebeprisimenu, kada paskutinį kartą mačiau ją blaivą. Tai iš tiesų baugina. Ji neturi jokio palaikymo ir kartais nesugeba blaiviai mąstyti. Ji pati atstūmė visus, kuriais galėtų pasitikėti“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis