Venesuelos gražuolė pagaliau parodė savo išrinktąjį

Kai Majamio paplūdimyje pasirodo ši mergina, paparaciams tikrai yra ką veikti. Tu tik pažvelk į šią figūrą! Ar reikia stebėtis, kad Michelle nuotraukos sulaukia milžiniško populiarumo?

Šį kartą Venesuelos gražuolė pasirodė ne viena. Šis raumenų kalnas - tai Michelle vyras ir jos asmeninis treneris! Pora susituokė prieš daugiau nei 5 metus, o tuomet dabartinė fitneso žvaigždė net negalvojo rimtai užsiimti sportu! Tačiau kai vyro kasdienybė pašvęsta treniruotėms, kas belieka!

O iš tiesų istorija kiek kitokia. „Mano savivertė buvo mažesnė nei vidutinė. Tiesą sakant, ji buvo pačiame dugne“ – dailystar.co.uk žurnalistams prisipažino Michelle. – Kuomet mano tėvai išsiskyrė, svėriau vos 40 kilogramų ir buvau tarsi vaikščiojantis skeletas. Nesu tikra, kad kalti buvo vien mitybos sutrikimai, nes likusios dviese su mama paprasčiausiai neturėjome pinigų maistui, o pavalgyti dažniausiai atnešdavo kaimynai. Tikriausiai neverta sakyti, kad laikotarpis nebuvo iš lengvųjų. Laimei, sugebėjome laikytis viena kitos. Tikriausiai išgyvenimo instinktas stipresnis už visus sunkumus.“

Susitvarkius finansiniams reikalams, Michelle ir jos mama nusprendė daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, taigi abi užsirašė į sporto klubą. Kas galėjo tikėtis, kad sportas taps didžiausia merginos aistra? „Sportas man buvo savotiška terapija. Mačiau kaip mano lieknutės kojytės darosi vis raumeningesnės ir tiesiog negalėjau sustoti. Dabar sportuoju kiek kitaip, nes esu labiau orientuota ne į masės auginimą, o į simetrijos išlaikymą“ - pasakoja Michelle.

Norėtum turėti tokią figūrą? Patikėk, tai tikrai nelengva... „Nežinau, ar visuomet prisiversčiau tiek sportuoti, jei ne Jimmis. Jis gana griežtas treneris, neleidžia man per daug atsipalaiduoti, bet tuo pačiu ir labai įkvepia savo paties pavyzdžiu. Treniruojuosi du kartus per dieną: pirmiausia - kardio treniruotė, vėliau - svorių kilnojimas. Vengiu angliavandenių, blogųjų riebalų ir druskos, todėl restorane mane pamatysite labai retai. Juk ten svarbiausia skonis, o kuo riebiau - tuo skaniau! Tačiau kartais pasidarau „sukčiavimo“ dieną, kuomet galiu valgyti ką noriu ir netgi geriu alkoholį. Tai būna tarsi šokas organizmui, priverčiantis jį atsibusti ir vėl dirbti pilnu pajėgumu“ - apie savo kasdienybę pasakoja Michelle.

Na kaip? Ar būtum pasiruošusi taip gyventi dienos iš dienos, kad galėtum džiaugtis tokia figūra? Beje, norintiems paburbėti dėl silikoninės krūtinės, mergina ramiai atkerta: „Taip, mano krūtys nėra tikros, nes jų sporto pagalba aš negaliu užsiauginti, o man svarbios kūno proporcijos. Tačiau visa kita - šimtaprocentinis mano pačios įdirbis.“

Na, o čia - keletas Michelle video įkvėpimui!


No gym? No problem! #BootyBlaster🔥 #EjercicioDeGluteos Music: @DjTsaho #Miami

A video posted by Michelle Lewin (@michelle_lewin_) on


🇺🇸#MakingSixPack with @michelle_lewin_ PART1⃣ - 🇪🇸#SacandoLosAbs con #MichelleLewin, parte1⃣

A video posted by Jimmy Lewin (@jimmy_lewin) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis