Nicole Scherzinger gyvenime – gerokai jaunesnis naujas vaikinas

Gandai gandeliai! Panašu, kad gražuolė Nicole Scherzinger turi naują draugą! Britų laikraštis The Sun pirmasis pranešė, kad 37 metų dainininkė susitikinėja su 13 metų jaunesniu muzikantu Edu Sheeranu. Porelė keletą kartu buvo pastebėta kartu, o ir paties Edo bei Nicole draugai patvirtina, jog tai - kažkas daugiau nei paprasta draugystė, tačiau santykiai dar tik prasidėjo.

Priminsime, kad Nicole ne per seniausiai išsiskyrė su lenktynininku Lewisu Hamiltonu. Jų santykiai truko net 7 metus, taigi skyrybos tikrai nebuvo lengvos ir Nicolei reikėjo laiko atsigauti bei susidėlioti savo mintis.

„Kartais žmonės tęsia savo santykius tik todėl, kad bijo pokyčių ir likti vieniši. Bet tai juk naujas gyvenimo skyrius! Dabar - pats įdomiausias laikotarpis mano gyvenime. Permainų laikotarpis! Vienintelis dalykas, kuris man padėjo įveikti šiuos sunkumus – dvasingumas. Tai padėjo nusileisti ant žemės ir suvokti, kad dabar man atsivėrė naujos galimybės. Jeigu žmonės arba daiktai tau skirti - jie sugrįš. Kartais, kuomet ilgą laiką esi santykiuose, po truputėlį prarandi savo asmenybę, tai, kas daro tave ypatingu žmogumi. Visą savo energiją skiri kitam žmogui, nes jis tau nuoširdžiai rūpi, tačiau save pamiršti. Todėl metas atversti naują puslapį ir vėl atrasti save“ - interviu sakė Nicole.

Panašu, kad tą naują gyvenimo puslapį Nicole jau atvertė!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis