17-metė „Moderni šeima“ aktorė susimažino F dydžio krūtinę

Savo paskutiniame interviu 17-metė serialo „Moderni šeima“ aktorė Ariel Winter prisipažino, kad pagaliau padarė tai, apie ką ilgą laiką svajojo - susimažino krūtis. Mergina pasakoja, kad sulaukus 15 metų jos krūtinė jau buvo F dydžio, o turint omeny, jog Ariel ūgis - vos 154 cm... Rasti tinkamo dydžio drabužius tikrai nėra lengviausia užduotis. O kur dar nuolatiniai nugaros bei kaklo skausmai! Be to, Ariel prisipažįsta, kad dėl jos kūno linijų režisieriai nustojo siūlyti jai paauglių vaidmenis, taigi tai buvo dar vienas postūmis pagaliau ryžtis krūtų mažinimo operacijai. Pasirodo, Ariel giminėje dauguma moterų turi dideles krūtis ir jau ne viena jos giminaitė yra pasidariusi šią operaciją.

Aktorė savo krūtis susimažino dviem dydžiais - nuo F iki D. Anot jos, dabar ji jaučiasi tarsi visai kitas žmogus, todėl nė kiek nesigaili savo sprendimo.

Ariel seriale „Moderni šeima“ filmuojasi nuo 11 metų. Jai teko vaidinti protingiausią iš 3 šeimos vaikų - nuobodą moksliukę Aleks, kuri nešioja akinius ir nė kiek negalvoja apie savo išvaizdą. Tik štai brendimas šiek tiek sujaukė kuriamą Aleks įvaizdį, nes nepastebėti sparčiai ryškėjančių jos kūno linijų buvo tiesiog neįmanoma: paslėpti F dydžio krūtų nepadėjo nei beformiai drabužiai, nei specialūs aptempiantys apatiniai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis