Kur dingo Angelinos Jolie grožis

Angelina Jolie visuomet garsėjo ne tik vaidmenimis filmuose, bet ir stulbinančiu grožiu, kuris pastaruoju metu, regis, po truputėlį nyksta. Dar prieš metus žiniasklaida tiesiog ūžė dėl pablogėjusios aktorės sveikatos ir sumažėjusio svorio - tuomet 169 cm ūgio Angelina svėrė vos 42 kilogramus. Tai reiškia, kad jos kūno masės indeksas siekė tik 14,7, kai tuo tarpu minimalus KMI turėtų siekti bent 18,5. Plonytės rankutės, išryškėjusios venos ir kaulai - kas nutiko gražuolei Angelinai?

Logiška būtų galvoti, kad tokiems pokyčiams yra rimta priežastis, juk pastaraisiais metais aktorei teko išgyventi rimtas operacijas - siekiant sumažinti vėžio riziką jai buvo pašalintos abi krūtys, o vėliau ir kiaušidės. Atrodytų, blogiausia jau praeityje, tačiau kuo toliau, tuo prasčiau aktorė atrodo. Nors pati Angelina žurnalistams tvirtina, kad visuomet stengiasi sveikai maitintis, o jos lieknumo paslaptis - grūdiniai produktai, filmavimo aikštelėse sklando kalbos, kad ji nereguliariai maitinasi - pusryčių nevalgo, ką nors užkremta per pietus, o vakarienę taip pat valgo retai. O dėl nuolatinio išsekimo jaučiasi taip blogai, kad nesugeba atlaikyti nė poros filmavimo scenų.

„Vizito į Mianmarą metu ji praktiškai nieko nevalgė, tik gėrė daug vyno ir rūkė, o surūko Angelina pusę pakelio per dieną! - Star žurnalistams pasakojo vienas iš šaltinių. - Jolie sako, kad negali atsikratyti šio blogo įpročio, nes cigaretės padeda jai nusiraminti“. Kalbama, kad Bradas Pittas netgi rengė hipnozės seansus, turėjusius padėti aktorei mesti rūkyti.

Gandai gandais, tačiau ir patys gydytojai yra susirūpinę dėl Angelinos Jolie sveikatos: „Artėjanti menopauzė, kaip ir patirtos operacijos, galėjo iššaukti depresiją. Tačiau įprastai dauguma moterų menopauzės metu svorio priauga, o ne numeta. Jolie būtina priaugti keletą kilogramų, nes dabartinis jos svoris yra gerokai per mažas“ - sakė Beverli Hilso onkologijos centro gydytoja Linnea Chap.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis