35 kilogramus numetusi gražuolė ir vėl pametė kelnaites

Dviejų vaikų mama Jennifer Nicole Lee išgarsėjo po to, kai valios pastangų dėka atsikratė 35 kilogramų svorio ir tapo modeliu Jungtinėse Amerikos Valstijose. Iki tol Jennifer ilgą laiką kankino save įvairiausiomis nesėkmingomis dietomis ir niekaip negalėjo sulieknėti. Po pirmojo vaiko gimimo ji svėrė 77 kilogramus (ūgis - 177 cm), tačiau pagimdžius antrąjį, svarstyklėse skaičiukai šoktelėjo iki 90 kilogramų. Tai buvo riba, privertusi moterį kardinaliai keisti savo gyvenimo būdą.

Dabar Jennifer - pripažintas fitneso modelis, papuošęs 44 žurnalų viršelius. Ji įkūrė savo kompaniją, išleido drabužių liniją, daugybę sporto video pamokų, parašė 7 knygas apie fitnesą... Žodžiu, veiklos šiai moteriai tikrai netrūksta. Tačiau svarbiausia, kad ji ne tik puikiai žinoma gražuolė, bet ir nuostabi mama: kolegos tvirtina, kad Jen vaikai nuo jos tiesiog neatsitraukia!

Kai gali pasigirti tokia figūryte, natūralu, kad paparaciai seka kiekvieną tavo žingsnį. Taip nutiko ir šiomis dienomis, kuomet moteris su vaikais nusprendė pasilinksminti paplūdimyje. Tik čia įvyko menkutis netikėtumas - maudymosi kostiumėlis netikėtai atsirišo ir... Nieko baisaus, žinoma. Kam nepasitaiko!

Juokinga tik tai, kad identiška situacija įvyko lygiai prieš dvejus metus. Pasirodžius paparaciams, kelnaitės ėmė ir „netyčia“ atsirišo. Sutapimas? Greičiausiai.

Prieš dvejus metus...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis