Intymios Angelinos Jolie paslaptys iš praeities

Aktorė Angelina Jolie garsėja ne tik savo stulbinančiu grožiu ir vaidmenimis filmuose, bet ir pasakojimais iš savo labai audringos jaunystės. Daugeliui Angelina Jolie yra pavyzdys, tačiau iki tol, kol tapo pavyzdinga žmona ir motina, ji išgyveno jaunystę, kurioje būta ir narkotikų, ir atsitiktinių romanų, ir daugybė kitų akimirkų, kurias aktorė tikriausiai norėtų ištrinti iš savo atminties.

Nuo 14 metų gyveno su mylimuoju
Pasak aktorės, šeimyninio gyvenimo patirties ji paragavo labai jauna, nes savo motinos iniciatyva, gyventi su draugu po motinos namų stogu pradėjo sulaukusi vos 14 metų. Mamos nuomone tai buvo geriausia išeitis norint, kad jaunuoliai nesivalkiotų parke. Tačiau sulaukusi 16 metų Angelina panoro laisvės ir vos baigusi mokyklą, pradėjo savo darbinę karjerą. Kaip prisipažino pati Angelina, trejus metus ji su niekuo nesusitikinėjo, o pirmu oficialiu jos vyru tapo aktorius Jonny Lee Milleris.

Ilgus metus nebendravo su tėvu
Apie Angelinos ir Brado vestuves aktorės tėvas Jonas Voightas sužinojo iš žurnalistų. Angelina daugelį metų nebendravo su tėvu, nes negalėjo atleisti, kad šis paliko jos mamą. Negana to, Jonas viename interviu prasitarė apie psichologines Angelinos problemas, o tai įvyko būtent tuomet, kai aktorė ketino įsisūnyti pirmąjį savo vaiką. Tuomet būtent Bradas įtikino savo mylimąją pamiršti ankstesnius nesutarimus ir leisti seneliui matytis su anūkais.

„Aš taip ilgai laukiau šios akimirkos, kada galėsiu apkabinti savo anūkus. Tai patys nuostabiausi ir mylintys vaikai ir sakau tai ne tik todėl, kad esu jų senelis, bet todėl, kad taip yra iš tikrųjų. Aš visada siekiau, kad susigrąžinčiau visa tai, o Angelina tiesiog pati suprato, jog tiesiog atėjo laikas sugrąžinti mane į gyvenimą“ - viename iš interviu sakė Voightas.

Audringa jaunystė vos nenuvedė jos į kapus
Vienoje šou laidoje Angelina prisipažino, kad jaunystėje išgyveno savo blogiausius ir tamsiausius gyvenimo metus. „Buvo daug priežasčių, dėl kurių manęs šiandien jau galėjo nebūti. Aš pernelyg mėgau vaikščioti peilio ašmenimis ir tampyti likimą už ūsų, dėl ko dažnai peržengdavau ribas, šokiruodama teiginiais apie savo biseksualumą, atvirai bučiuodamasi su savo broliu, ant kaklo nešiodama flakonėlį su tuometinio sutuoktinio Bilio Bobo Torntono krauju. Tačiau dabar su tuo viskas baigta ir man patinka būti pavyzdinga žmona“, - sakė ji. „Aš vis dar esu „bloga mergaitė“, ja buvau ir būsiu, nes tai yra dalis manęs. Tiesiog dabar aš turiu Bradą ir... mūsų nesibaigiančius nuotykius“, - teigė Jolie keletą metų atgal.

Bandė žudytis
Būdama depresinės būsenos ir užvaldyta minčių apie savižudybę, Angelina net pasamdė žmogų, kuris padėtų jai išeiti iš gyvenimo. Samdomam žudiku ji ketino mokėti „įnašus“ už būsimą jos nužudymą. Ji žalojo savo kūną, kaklą, krūtinę ir sėdmenis durstydama peiliu. Daugeliui iš mūsų tai panašu į laukines apraiškas, tačiau Jolie tai prilygo išsilaisvinimui.

Suviliojo savo motinos meilužį
Būdama 16-os, Angelina suviliojo savo motinos meilužį. Sužinojusi tai, Marcheline labai supyko. Ji nutraukė santykius ne tik su savo meilužiu, bet ir su dukra. Ilgus metus motina ir dukra praktiškai nebendravo. Net ir brolis, kuriam Angelina norėjo pasiguosti, nusigręžė nuo jos. Daugiau niekas iš artimųjų ja nebepasitikėjo.

Tik praėjus nemažai laiko, susitupėjusi ir susilaukusi savo vaikų, Angelina nuoširdžiai suprato savo motiną ir jos tapo labai artimos.

Susitikinėjo su moterimis
Siekdama bet kokia kaina įsitvirtinti Holivude, Angelina nevengė atvirų sekso scenų tiek su vyrais, tiek ir su moterimis. Ir realiame gyvenime Jolie neslėpė savo biseksualumo.
Buvusi Angelinos meilužė Jenny Shimizu, 38 aštuonerių azijietė viename savo interviu apibūdino Angeliną kaip nuostabią meilužę, dėl moters galinčią palikti net Bradą Pittą. „Aš nemanau, kad po manęs ji atsisakė santykių su moterimis. Tai – kaip narkotikai, be to Angelina mėgsta pavojus ir dievina nuotykius, Ji būtent tuo ir gyvena, o ne tenkinasi pavyzdingos žmonelės vaidmeniu. Angelinos kūnas pasakiško grožio, o jos burna veda mane iš proto, savo putliomis lūpomis ji sugeba atlikti netikėčiausių dalykėlių.“

Išskyrė Umos Thurman šeimą
Bradas Pittas – ne vienintelis vedęs vyras Angelinos meilužių kolekcijoje. Prieš keletą metų paaiškėjo, kad 2004 metais Umos Thurman ir Itano Houko skyrybų priežastimi buvo būtent Angelina. Artimi santykiai tarp jų užsimezgė filmavimo aikštelėje. Sužinojusi tai, Uma paliko sutuoktinį, tačiau ir Jolie aistringas romanas su Itanu ilgai netruko, mat ir jai jis buvo neištikimas su kanadiečių modeliu. Nepaisant to, viename iš savo interviu Houkas negailėjo gerų žodžių apie Jolie. „Mano geriausiai pavykęs bučinys ekrane buvo su Angelina Jolie. Jos lūpų prisilietimas priverčia užmiršti viską pasaulyje. Angelina Jolie gimė tam, kad vestų vyrus iš proto ir darytų juos silpnais“ – sakė jis.

Užmezgė romaną su Micku Jaggeriu
Su Jaggeriu Jolie turėjo du trumpalaikius romanus. Vienas užsimezgė 1997 metais filmuojantis Rolling Stones klipe, kai žymusis rokeris tuo metu buvo vedęs modelį Jerry Holl. Antrasis – 2003 metais, kai Angelina buvo ištekėjusi už britų aktoriaus Jonny Lee Millerio, o Jaggeris tuo metu gyveno su savo meiluže Loren Scott.

Motina vertė Angeliną nuo ketverių metukų dažytis plaukus
Angelinai labai tinka dabartinė jos plaukų spalva: susidaro įspūdis, kad ji visą gyvenimą buvo šatenė. Pasirodo, tikroji Angelinos plaukų spalva – šviesi. Kaip prisipažino pati aktorė, jos mamai nepatiko šviesus dukters plaukų atspalvis, todėl nuo ketverių metų juos dažydavo.

Pasidarė plastinę nosies operaciją
Paneigdama daugelio įsitikinimą, neva jos lūpos pakoreguotos, Angelina prisipažįsta dariusi nosies operaciją ir akių korekciją lazeriu. O štai putlios lūpos yra tikrai natūralios ir tuo galima įsitikinti pažiūrėjus Angelinos vaikystės nuotraukas. Be kita ko ir jos dukrelė paveldėjo įstabiai putlias mamos lūpytes.

Nesantuokinį seksą laiko „įprastu dalyku“
Pasak kino žvaigždės, ji nemato nieko blogo santykių paįvairinime, jeigu abu partneriai tam pritaria. „Aš abejoju, ar ištikimybė yra absoliuti būtinybė šeimyniniuose santykiuose. Jau geriau turėti santykių už šeimos ribų, nei palikti savo partnerį ir po to drabstyti jį purvu. Nei Bradas nei aš pati niekada netvirtinome, kad šeimyninis gyvenimas reiškia, jog mes turime tapti vienas kito nuosavybe. Mes stengiamės neriboti vienas kito asmeninio gyvenimo“, – atviravo Jolie.

Vaikystėje svajojo būti ritualinių paslaugų organizatore
Dar vaikystėje Angeliną sukrėtė mylimo senelio laidotuvės. „Man nepatiko tai, kaip jo palaikai buvo perduoti žemei. Žmogui iškeliaujant anapilin, jo artimiesiems neišvengiamai tenka susidurti su ritualinių paslaugų firmomis, kurios mano manymu visa tai turėtų atlikti kitaip. Todėl, jeigu mano karjera nebūtų susiklosčiusi palankiai, aš būčiau užsiėmusi ritualinių paslaugų verslu“, – prisipažino Angelina Jolie.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis