Kaip anksčiau atrodė Venesuelos gražuolė

Kai Majamio paplūdimyje pasirodo Michelle Lewin, paparaciams tikrai yra ką veikti. Tu tik pažvelk į šią figūrą! Tačiau kiek darbo reikia įdėti, kad taip atrodytum...

„Mano savivertė buvo mažesnė nei vidutinė. Tiesą sakant, ji buvo pačiame dugne“ – dailystar.co.uk žurnalistams prisipažino Michelle. – Kuomet mano tėvai išsiskyrė, svėriau vos 40 kilogramų ir buvau tarsi vaikščiojantis skeletas. Nesu tikra, kad kalti buvo vien mitybos sutrikimai, nes likusios dviese su mama paprasčiausiai neturėjome pinigų maistui, o pavalgyti dažniausiai atnešdavo kaimynai. Tikriausiai neverta sakyti, kad laikotarpis nebuvo iš lengvųjų. Laimei, sugebėjome laikytis viena kitos. Tikriausiai išgyvenimo instinktas stipresnis už visus sunkumus.“

Susitvarkius finansiniams reikalams, Michelle ir jos mama nusprendė daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, taigi abi užsirašė į sporto klubą. Kas galėjo tikėtis, kad sportas taps didžiausia merginos aistra?

„Sportas man buvo savotiška terapija. Mačiau kaip mano lieknutės kojytės darosi vis raumeningesnės ir tiesiog negalėjau sustoti. Dabar sportuoju kiek kitaip, nes esu labiau orientuota ne į masės auginimą, o į simetrijos išlaikymą“ - pasakoja Michelle.

Norėtum turėti tokią figūrą? Patikėk, tai tikrai nelengva... „Nežinau, ar visuomet prisiversčiau tiek sportuoti, jei ne Jimmis. Jis gana griežtas treneris, neleidžia man per daug atsipalaiduoti, bet tuo pačiu ir labai įkvepia savo paties pavyzdžiu. Treniruojuosi du kartus per dieną: pirmiausia - kardio treniruotė, vėliau - svorių kilnojimas. Vengiu angliavandenių, blogųjų riebalų ir druskos, todėl restorane mane pamatysite labai retai. Juk ten svarbiausia skonis, o kuo riebiau - tuo skaniau! Tačiau kartais pasidarau „sukčiavimo“ dieną, kuomet galiu valgyti ką noriu ir netgi geriu alkoholį. Tai būna tarsi šokas organizmui, priverčiantis jį atsibusti ir vėl dirbti pilnu pajėgumu“ - apie savo kasdienybę pasakoja Michelle.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis