Keshai nepavyko nuslėpti naujos plastinės operacijos

Maždaug prieš metus laiko 28 metų Kesha dėl mitybos sutrikimų gydėsi reabilitacijos centre. Tuomet ji buvo išsekusi ir neįtikėtinai sulieknėjusi. Kaip pati atviravo ne viename interviu, jai teko įdėti nemažai pastangų, kad išmoktų priimti savo kūną tokį koks jis yra. Tačiau akivaizdu, kad visa tai buvo tik kalbos, mat sugrįžusi prie sveikesnės mitybos, Kesha vis dėlto ir toliau bando save keisti. Šį kartą - plastikos chirurgų pagalba.

Rugsėjo 15 dieną paparaciai pagavo dainininkę Los Andželo oro uoste ir buvo gerokai nustebinti netikėtai padidėjusių apimčių! Keshos užpakaliukas akivaizdžiai atrodė ne taip, kaip anksčiau. Užsienio žiniasklaidoje vieningai tvirtinama, kad dainininkei buvo įdėti implantai, o visai netrukus tai patvirtino ir vienas Keshos draugas: „Ji mano, kad užpakaliuko padidinimas padės jos karjerai“.

Hmm... Norėtume pasveikinti prisijungus prie Kim Kardashian, Nicki Minajar ar Iggy Azalea „didelių bandelių“ klubo, tik ar tikrai čia yra su kuo sveikinti? Bet kuriuo atveju, svarbiausia, kad ji pati jaustųsi gerai ir pagaliau pamiltų savo kūną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis