Kaip dabar atrodo Michaelo Jacksono vaikai

Kai 2009 metais visą pasaulį apskriejo žinia apie muzikos karaliaus Michaelo Jacksono mirtį, vyriausiam jo vaikui - sūnui Prince`ui buvo vos 12 metų. Be tėčio taip pat liko 17-metė duktė Paris ir jauniausia atžala - 7 metų sūnus Blanketas.

Prince`ą ir Paris dainininkui pagimdė buvusi žmona Debbie Rowe, su kuria Michaelas išsiskyrė 1999 metais. D.Rowe jam atidavė išimtines teises į vaikų globą. Blanketą 2002 metais dainininkui pagimdė nežinoma surogatinė motina.

Kuomet pop karalius buvo gyvas, jo vaikai buvo griežtai saugomi nuo visuomenės ir ypatingai žiniasklaidos dėmesio. Tik 2008 metais jie pirmą kartą pasirodė viešumoje, neslėpdami savo veidų šydais. Tą kartą nuotraukos mirgėjo viso pasaulio spaudoje. Buvo manoma, kad 49 metų dainininkas dangstė savo vaikų veidus baimindamasis galimų pagrobimų. Dabar Michaelo vaikai gyvena įprastai, kaip ir visi kiti jų bendraamžiai.

Jaunėlis Blanketas neseniai pasikeitė savo vardą. Nuo šiol jis - Bigi Jacksonas. „Jis visuomet manė, kad vardas Blanketas skamba kvailai ir piktinosi, kad tėvas nusprendė jį taip pavadinti“ - pasakojo šeimai artimi šaltiniai.

18-metis Prince`as prieš kelis mėnesius baigė vidurinę mokyklą ir ketina studijuoti universitete.

O jo 17-metė sesuo Paris pradeda aktorės karjerą, tačiau bene labiausiai džiugina jos asmeninis gyvenimas - Paris susitikinėja su metais vyresniu futbolo žaidėju Chesteriu Castellaw ir panašu, kad ši draugystė tikrai rimta. Kalbama, kad pora slapta susižadėjusi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis