Žiūrėti sunku, bet ir akis atitraukti nelengva

Pripažinkime, pamačius Nicole „Coco“ Austin nuotraukas dažniausiai išsprūsta graudus „vaje...“, bet vis tiek peržiūrime visas nuotraukas nuo iki! Nes smalsu, nes kitaip nei įprasta, nes paprasčiausiai mėgstame aptarinėti (ką jau ten aptarinėti, APKALBINĖTI) kitus!

O apie Coco figūrą galima kalbėti tikrai ilgai. Kokia sėdynė! Kokia krūtinė! Kiek celiulito! Iš tiesų Nicole apimtys nėra tokios jau įspūdingos: krūtinės apimtis 99 cm, klubų – 102 cm, talijos – 58 cm. Tačiau turint omenyje jos neaukštą ūgį (157 cm), bendras vaizdelis atrodo OHOHO!

Bet taip buvo tikrai ne visada. Paauglystėje Nicole buvo tiesiog simpatiška sportiška mergina, tačiau nieko ypatingo. Būti kaip visos ji nenorėjo, todėl būsimoji striptizo žvaigždė nusprendė pasididinti krūtinę. Ir tikrai neapsiribojo dydžiu ar dviem didesnėmis krūtimis. Jei jau didinti, tai taip, kad visi pamatytų. 85 E – dabartinių Coco krūtų dydis iš tiesų įspūdingas.

Nuo 14 metų Nicole dirbo modeliu ir jai buvo žadamos visai neblogos perspektyvos, tačiau po krūtų didinimo karjera pasisuko šiek tiek kita linkme. Playboy vakarėliai, striptizas, populiarumas žvaigždžių pasaulyje... Ir už viską reikėtų padėkoti silikonams!

Tiesa, už savo išvaizdą Coco turėtų dėkoti ne tik plastikos chirurgams. Kad turėtum tokį kūną, tenka nemažai paprakaituoti ir sporto salėje. Lanksčioji Coco kiekvieną dieną intensyviai sportuoja ir tvirtina, kad didysis užpakaliukas yra ne chirurginių operacijų, o jos įdirbio rezultatas. Rimtai? Kažkaip netikime...

„Visų pirma pažiūrėkite į mano klubus. Nejaugi jų dydis neatitinka mano sėdmenų išmatavimų? Niekada neturėjau siaurų klubų ir mažos sėdynės. Kitas dalykas – genai. Aš visuomet buvau šiek tiek stambesnė, nei dauguma merginų, todėl sportuodama su svoriais labai lengvai prisiauginu raumenų“ - smalsuolius žurnalistus ne kartą bandė įtikinti Nicole.

Norėdama įrodyti savo tiesą, vienos laidos metu Nicole netgi sutiko peršviesti savo sėdynę rentgeno aparatu, kuris tikrai parodytų ten besislepiančius implantus. Taip, jų ten nebuvo, bet tai nieko neįrodo, mat užpakaliuko didinimui šiais laikais naudojamas ir riebalų persodinimas, kurio jokie rentgeno aparatai neparodys.

O tiems, kurie po šių nuotraukų nuspręs eilinį kartą paburnoti, Nicole turi atsakymą: „Jūs neturite darbo? Neturite vaikų? Neturite nieko įdomesnio, nei 24 valandas sėdėti prie kompo ir rašyti komentarus? Dažniausiai juos rašo storuliai tinginiai, kurie visą dieną taip ir sėdi vietoje to, kad eitų į sporto salę ir gyventų savo gyvenimus. Visi tie žmonės, rašantys piktus komentarus apie mano išvaizdą... Įdomu, kaip jie patys atrodo“.

Štai taip!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis