Kaip dabar atrodo garsioji Monica Lewinsky

Buvo laikai, kuomet Monicos Lewinsky veidas mirguliavo visuose laikraščiuose ir internetiniuose puslapiuose. Ir tie laikai tikrai nebuvo patys geriausi... O kuri norėtų, kad jos vardas būtų siejamas tik su sekso skandalu? Neseniai duotame interviu Monica paatviravo, kad norėtų pakeisti savo praeitį.

„Nebūna nė dienos, kad neprisiminčiau savo klaidos, ir labai dėl jos gailiuosi, – sakė M. Lewinsky. – 1998 metais įsipainiojusi į neįtikėtiną romaną, buvau įtraukta į politinį, teisinį ir žiniasklaidos sūkurį, kokio anksčiau dar nebuvome matę“.

Apie jos ir tuometinio JAV prezidento Billo Clintono romaną visuomenė sužinojo 1998 metais. Monika dirbo praktikante Baltuosiuose rūmuose, o ten nuolatos buvo ir Billas... Anot pačios Monikos, tarp jų užsimezgė nuoširdus ryšys ir prisirišimas, tačiau visuomenė visoje šioje istorijoje pamatė tik seksualinius santykius. Praėjo 17 metų, tačiau nusikratyti šeimos ardytojos ir šlovės besivaikančios mergužėlės etiketės Monicai taip ir nepavyko.


Monica anksčiau

Po šių įvykių ji pakeitė gyvenamąją vietą, nustojo lankytis vakarėliuose, stengėsi vengti viešumos, tačiau skandalas metai iš metų žengė paskui ją. Supratusi, kad niekur nepabėgs nuo praeities, Monica išdrįso ir vėl sugrįžti į įprastą gyvenimą: pradėjo vesti laidą Mr. Personality, vėliau išleido savo firminių rankinių kolekciją, galiausiai parašė knygą apie save, pavadinimu „Monikos istorija“. Ar taip elgtųsi ta, kuri nenori visuomenės dėmesio? Vargu. Iš kitos pusės - praeities nuodėmių jau nenusiplausi, taigi kodėl nepabandžius iš to užsidirbti?

Šiuo metu Monika dirba projekte Bystander Revoliution, kuris padeda nuo internetinių pažeminimų nukentėjusiems žmonėms. M. Lewinsky viešai kovoti su patyčiomis internete pradėjo praėjusiais metais, spalio mėnesį pasakydama kalbą per „Forbes“ konferenciją „Under 30“. Šiais metais TED konferencijoje ji taip pat sakė kalbą, pavadintą „Gėdos kaina“.


Monica anksčiau

„Buvau vadinama valkata, paleistuve, kekše, šliundra, skandalinga meiluže ir, žinoma, „ta moterimi“. Mane žinojo daugelis, bet iš tikrųjų pažinojo vos keletas žmonių. Buvo lengva pamiršti, kad „ta moteris“ yra daugiamatė ir turi sielą“, – pažymėjo M. Lewinsky.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis