Kate Middleton nustebino pasirinkusi pusiau permatomą suknelę

Bandome prisiminti, ar nors kartą buvo toks atvejis, kad Kate Middleton stilius mus nuviltų? Tikriausiai ne. Ir visai nesvarbu, ką ji vilkėtų - paprastus džinsus su marškinėliais, ar prabangią vakarinę suknelę - mums Kate visuomet atrodo stulbinamai!

Šį kartą, su princu Williamu atvykusi į filmo premjerą, hercogienė pasipuošė dizainerio Jenny Packhamo kurta melsva suknele, kurios permatomas audinys subtiliai atidengė pečius ir nugarą. Mes duotume visus 10 balų! Tik įdomu, ką apie tokį pasirinkimą pasakytų karalienė Elžbieta II? Žiniasklaidoje nuolatos mirga pranešimai, esą ji nelabai patenkinta Kate stiliumi ir norėtų, kad jos anūko žmona rengtųsi kiek konservatyviau.

Jos didenybė šventai laikosi karališkojo aprangos ir įvaizdžio kodo, kurio ne visuomet paiso Kate. Suknelės per trumpos (o dar buvo atvejų, kai vėjas jas netyčia pakėlė!), batelių kulnai - per aukšti, plaukus reikėtų patrumpinti bent 10 centimetrų... Kalbama, kad karalienė netgi pasiūlė Kate pasikonsultuoti su jos asmeniniu stilistu! Gal ir gerai, kad jaunoji hercogienė turi savo nuomonę ir neketina aklai paklusti karalienės norams, nes iš žavingos, visus užkerėjusios Kate, pavirstų nuobodokai atrodančia namų šeimininke.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis