Seksualiausiame šou gražuolės neišvengė vulgarumo

Apatinio trikotažo pažibos "Victorias's Secret" kolekcijos kasmet sulaukia ypatingo dėmesio. Ir ne veltui, juk podiumu žingsniuoja kukliai prisidengusios seksualiausios planetos merginos. Tačiau paganyti akis verta ir į gundančias sukneles, kurias manekenės demonstruoja po madų šou.

Šį kartą "Victoria's Secert" angelų desantą papildė pastaruoju metu išpopuliarėjusios manekenės Kendall Jenner ir Gigi Hadid. Ant podiumo jos atrodė fantastiškai, o štai žengdamos raudonuoju kilimu (tiksliau rausvuoju) buvo nustelbtos ne pirmą kartą šou dalyvaujančių angelų. Kendall suknelė priminė žėrintį skiautinių maišą, o Gigi tarp kitų merginų atrodė tiesiog nuobodžiai.

Kendall Jenner, AP/Scanpix nuotr.
Gigi Hadid (dešinėje), AFP/Scanpix nuotr.

Tačiau buvo manekenių, kurioms nepasisekė dar labiau. Modelis Ireland Baldwin pozavo vilkėdama juodą suknutę, deja, šios iškirptė anaiptol nepuošė merginos - Ireland atrod vulgariai. Ne mažesnę iškirptę demonstravo ir "Victoria's Secret" numylėtinė Adriana Lima, vis dėlto jos auksinis įvaizdis atrodė kur kas viliokiškiau ir stilingiau. Beje, ar žinai, kad metalu tviskančios suknelės yra karščiausia žiemos sezono vakarėlių tendencija?

Ireland Baldwin, Reuters/Scanpix nuotr.
Adriana Lima, AFP/Scanpix nuotr.

Žvilgtelėk ir į kitas renginio gražuoles, galbūt pasisemsi įkvėpimo savo šventiniam įvaizdžiui.

Selena Gomez, Reuters/Scanpix nuotr.
Dylan Penn, AP/Scanpix nuotr.
Sui He, AP/Scanpix nuotr.
Maria Borges, AP/Scanpix nuotr.
Lily Donaldson, AP/Scanpix nuotr.
Devon Windsor, AP/Scanpix nuotr.
Candice Swanepoel, AFP/Scanpix nuotr.
Alessandra Ambrosio, AFP/Scanpix nuotr.
Joan Smalls, AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis