Dainininkė Kesha nebijo parodyti savo trūkumų

Būti žvaigžde - tai toli gražu ne vien tik prabanga ir malonus gerbėjų dėmesys. Ar įsivaizduoji, kaip reikia jaustis, kai paparaciai tavęs tyko kiekviename žingsnyje, o po internete paviešintomis nuotraukomis pilasi pagiežingi komentarai? Kokia stora, kokia baisi, o jau užpakalio dydis - didžioji dalis anonimiškų komentarų būna būtent tokie.

Ar tu nepalūžtum, jeigu visa tai būtų skirta ne kažkokiai užsienio žvaigždei, o tau pačiai? Dauguma neatlaiko. Neatlaikė ir dainininkė Kesha. Dar karjeros pradžioje paviešintos jos, vilkinčios maudymosi kostiumėlį, nuotraukos sukėlė tikrą audrą. Sukritikuota dėl netobulų kūno linijų, Kesha pradėjo laikytis alinančių dietų. 2014 metais situacija tapo nebekontroliuojama ir dėl mitybos sutrikimų mergina pateko į reabilitacijos kliniką.

„Aš esu už tai, kad kiekviena moteris turi būti savimi ir mylėti save tokią, kokią ji yra, tačiau man pačiai asmeniškai tai tapo sunku daryti“, – tuomet išplatintame pranešime teigė ji. Ir panašu, kad mėnesis, praleistas klinikoje, nuolatos bendraujant su specialistais, jai iš tiesų padėjo.

Dabar Kesha - tarsi visai kitas žmogus. „Mano gyvenime buvo daug pakilimų ir nuopolių. Praktiškai nieko nevalgiau ir pradėjau manyti, jog tas alkanumo jausmas, kuomet beveik alpsti, yra teigiamas dalykas. Kuo situacija darėsi blogesnė, tuo daugiau teigiamų komentarų iš aplinkinių sulaukdavau. Emociškai jaučiausi labai nelaiminga, tačiau išoriškai sparčiai keičiausi ir žmonės sakydavo „Oho, puikiai atrodai“ – žurnalui VOGUE pasakojo atlikėja.

Kaip sako pati Kesha, valgymo sutrikimus jai pavyko įveikti, o specialistai padėjo kitaip pažvelgti į save ir savo kūną. Tačiau kova dar nesibaigė: „Kiekvieną rytą žiūrėdama į veidrodį turiu skatinti save likti savimi ir nepasiduoti. Aš vis dar stengiuosi priimti save tokią, kokia esu ir tai velniškai sunku. Kiekvieną rytą turiu sau pakartoti: „Tokia jau aš esu ir privalau tai pamilti“. Išmokau nekreipti dėmesio į internetinius komentarus ir apsupau save pozityviais žmonėmis. Kiekvieną rytą bėgioju, medituoju ir stengiuosi atrasti teigiamos energijos savo pašėlusiame gyvenime. Bandau kiekvieną dieną prisiminti, kad turiu būti dėkinga už tai, kas esu ir kokia esu - nesvarbu, kad netobula“ - sakė Kesha.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis