Auklės papasakojo, kaip Angelina Jolie namuose elgiasi su vaikais

Angelinos Jolie ir Brado Pitto namuose liūdna tikrai neturėtų būti, juk jie augina net 6 vaikus - Maddoxą, Paxą, Knoxą, Zaharą, Shiloh ir Vivienne! Kaip suderinti įtemptą darbo grafiką ir vaikų auklėjimą? Pasirodo, tikrai įmanoma. Na, bent jau su auklių pagalba. Tik apsisaugoti nuo auklių plepumo šį kartą nepavyko.

2015 metais Angelinos ir Brado namuose dirbusios pagalbininkės papasakojo žurnalistams, kas vyksta už uždarų šių namų durų. Anot jų, visam paradui vadovauja Angelina, tačiau jos ir Brado požiūriai į vaikų auklėjimą neretai išsiskiria - Bradas labiau taisyklių žmogus, o Angelina - laisvės mėgėja.

„Bradas ir Angelina - labai neįprasti tėvai, švelniai tariant. Jų šeima panaši į hipių komuną, nes Angelina paprasčiausiai netiki taisyklėmis. Anot jos, svarbiausia vaikams - saviraiškos ir žodžio laisvė, tačiau tai ne visada pasiteisina. Jų vaikai nelanko įprastos mokyklos. Su jais dirbama namuose, tačiau jie patys gali pasirinkti, ką nori mokytis, o ko ne. Mokymosi metodai taip pat neįprasti - jokių užduočių, jokių testų, viskas vyksta spontaniškai, priklausomai nuo nuotaikos. Angelinai labiau rūpi psichoterapija, todėl vienintelis dalykas, ką jos vaikai privalo daryti, tai lankytis terapijos seansuose“ - pasakojo auklės.

Jos taip pat atskleidė, kad Bradas yra vienintelis, bandantis namuose įvesti bent kažkokias taisykles ir tradicijas. Jis keliasi pirmas ir gamina visai šeimai maistą, o pusryčiauja su vaikais vienas, nes Angelina dar miega ir keliasi kur kas vėliau nei visi kiti šeimos nariai.

Angelinos ir Brado dukra Shiloh Jolie - Pitt, puikus įrodymas, kad šioje šeimoje svarbiausia yra vaikų laisvė būti savimi. Mergaitė auga kaip tikra pramuštgalvė - vilki berniukiškus drabužius ir aplinkinių prašo ją vadinti Piteriu. Neseniai žiniasklaidoje buvo paviešinta, kad 9-metė, sužinojusi apie lyties keitimą, prašo tėvų nuvesti ją pas plastikos chirurgus. Daugumą mūsų tai šokiruotų, tačiau Angelina iš pradžių mėgino viską paversti juokais, bet pamačiusi, kad dukters nuomonės pakeisti nepavyks, nusprendė nesipriešinti jos norui. Tuo tarpu Bradas su tokia pozicija nesutinka, tačiau Angelina paprašė jo palikti šį reikalą jai.

„Shiloh nori tapti berniuku. Todėl mes jai trumpai kerpame plaukus. Ji dievina sportinius drabužius ir griežtus kelnių kostiumus. Kaip tikras frantas. Ji mano, kad yra vienas iš brolių, – atvirauja aktorė. – Manau, Shiloh turi aktorės gabumų. Aš vaikystėje taip pat mėgau persirengti ir kvailioti, visai kaip ji!”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis