Už ką šios merginos gauna dovanas iš nepažįstamų vyrų

Rimtai, kas nemėgsta gauti dovanų? Mes mėgstame. Tu tikriausiai irgi mėgsti. O jau šios trys gražuolės seserys kaip mėgsta... 28 metų Lucy Brooks, 26 Sophie ir 25 Stacie įsuko visai neblogą bizniuką - merginos sako, kad iš nepažįstamų vyrukų gavo dovanų už 75 000 svarų! Kaip? Jos tiesiog kelia savo nuotraukas į socialinius tinklus, leidžia vyrams grožėtis savimi, o mainais geradariai perka joms dovanas!

Seserys turi susidariusios savo pageidaujamų dovanų sąrašus, iš kurių vyrai gali išsirinkti, ką joms padovanoti. Štai Lucy pageidavimų sąraše - nuo makiažo priemonių ir apatinių, iki Apple kompiuterio. Jei įdomu, visą sąrašą gali pamatyti čia.

O iki šiol merginos jau yra gavusius tikrai nekuklių dovanėlių - kompiuterį už 4 500 svarų, kvepalų už 5 000 svarų, televizorių, garso sistemą, dovanų kortelių, batų... gėlių už daugiau nei 10 000 svarų! Pirmąją savo dovaną Lucy gavo dar 2010 metais, kuomet pradėjo kelti seksualias savo nuotraukas į Twitterį. Tą kartą paslaptingasis gerbėjas jai padovanojo Marc Jacobs kvepalus. Tuomet kitas gerbėjas paklausė, ar Amazon puslapyje ji turi susikūrusi pageidaujamų daiktų sąrašą. Štai taip viskas ir prasidėjo.

„Mes niekada nesusitinkame ir neteikiame jokių seksualinių paslaugų vyrams. Mes ne tokios. Ir mano vaikinas tam neprieštarauja. Jo manymu tai smagu. Tik jam sunku išrinkti man kalėdinę dovaną, nes aš jų gaunu tiek daug...“ - sakė Lucy. Ką čia ir bepridursi – vargšas vyrukas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis