Jennifer Aniston paslaptys: kodėl aktorė nebendrauja su mirštančia savo mama

46 metų Jennifer Aniston jau senokai nebendravo su savo mama, 79 metų Nancy Dow. Prieš kelias dienas In Touch žurnalistai nusprendė pasidomėti, kaip dabar gyvena Nancy ir sužinojo, kad ponia Dow... miršta. O paskutinė jos svajonė prieš iškeliaujant anapus, bent kartą susitikti su savo dukra. Žinoma, kiek tuose žodžiuose nuoširdumo - žino tik pati Nancy.

Aniston su mama visus ryšius nutraukė prieš daugiau nei 10 metų, tačiau su gimdydoja bendros kalbos ji nerado nuo pat mažens. Kalbama, kad Nancy kaltino savo vaikus, esą dėl jų gimimo žlugo jos išsvajota aktorės karjera. Iš šalies tai skamba šiek tiek absurdiškai, juk gimdyti vaikus buvo jos pačios sprendimas.

Jennifer trūko pasitikėjimo savimi. Nieko keista, žinant, kad Nancy ją vadino bjauriuoju ančiuku, kritikavo jos išvaizdą ir nuolat primindavo trūkumus: "Tavo akys per toli viena nuo kitos! Tavo akys per mažos! Tavo smakras per platus, o burna kaip tėvo!" Tik tokius epitetus Nancy laidė dukters pusėn, liepė slėpti išsišovusius skruostikaulius ir kuo ryškiau dažytis.

Apie mamą aktorė atsiliepia taip: "Galbūt nebūčiau žinojusi, kokia ji graži, jei nebūtų nuolat aiškinusi, kokia negraži buvau aš.

Po to, kai nusifilmavusi pirmose serialo „Draugai“ serijose Jennifer Aniston netikėtai atsibudo populiari, jos mamytė nusprendė nesnausti ir pasinaudoti dukters populiarumu savo pačios naudai. Pirmiausia ponia Dow pasikeitė savo pavardę į Aniston, o vėliau išleido skandalingus memuarus "Nancy Aniston: nuo mamos ir dukters iki draugės". Viršelyje puikavosi didžiulė Jennifer ir mažytė motinos fotografija. Memuaruose ji nepabijojo išdėstyti slapčiausių šeimyniško gyvenimo faktų ir, žinoma, atskleidė pikantiškų detalių apie savo dukterį. O kaip gi kitaip, juk knygą pirko tik dėl to, kad joje buvo pasakojamas asmeninis Jennifer gyvenimas. Po ilgai trukusių nesutarimų, tai buvo paskutinis lašas Aniston kantrybės taurėje. Ji nutraukė visus ryšius su savo motina ir netgi nepakvietė jos į savo ir Brado Pitto vestuves.

Tiesa, po skyrybų Nancy puolė guosti dukters ir atrodė, kad viskas grįžo į savas vietas. Tik neilgam. Paguodos žodžius pakeitė nesibaigianti kritika ir mamos bandymai vėl pasinaudoti žinomos dukters vardu. Nancy kalbėdavosi su žurnalistais ir viešai aptarinėjo dukters pamišimą dėl buvusio vyro, o to Jennifer negalėjo pakęsti.

Galiausiai ji prisiekė daugiau niekuomet nesikalbėti su savo motina ir laikosi šio pažado iki šiol, nors dabartinis jos vyras Justinas Theroux visais būdais stengiasi ją perkalbėti. Anot Nancy draugų, gydytojai jai davė dar metus laiko ir Jennifer tai puikiai žino, tačiau padėti mirštančiai mamai tiek finansiškai, tiek moraliai net neketina.

„Jai turėtų būti gėda. Ji iki šiol pyksta ant savo mirštančios mamos, nors Nancy neprašo nei dovanų, nei pinigų - ji tiesiog nori pasikalbėti su savo dukra ir nuoširdžiai atsiprašyti už savo klaidas, kol dar nevėlu“ - sakė viena iš ponios Dow draugių.

Ar galima smerkti Jennifer? Iš vienos pusės - tai jos mama. Vienintelė. Iš kitos pusės - kaip šauksi, taip atsilieps.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis