Jennifer Lawrence viešai pažemino Lindsay Lohan

Jennifer Lawrence - viena iš atviriausių ir nuoširdžiausių Holivudo aktorių. Tiesa, kartais tiesiog pernelyg tiesmukiška, todėl leptelėja net nepagalvojusi, kaip tai nuskambės. Būtent taip nutiko gruodžio 15 dieną, kuomet „Bado žaidynių“ žvaigždė buvo pakviesta į vieną amerikiečių pokalbių šou.

Laidos vedėjui aktorė pasakojo apie savo įtemptą darbo grafiką, nesibaigiantį nuovargį bei stresą. Ir greičiausiai visai to nenorėdama viešai pažemino Lindsay Lohan. „Aš dirbu be sustojimo. Mane nuolatos pykina. Manau, tai dėl streso. Jaučiuosi kaip darbinis arklys, tačiau neturiu pasirinkimo. Aš išsekusi kaip Lindsay Lohan, tik be narkotikų ir alkoholio“ - rėžė Jennifer.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Šita frazė tapo labiausiai aptarinėjama savaitės citata! Jaunesnioji Lindsay sesutė pirmoji sureagavo į tokį įžeidimą: „Stengiuosi vengti negatyvo savo gyvenime. Tačiau aš visada stoviu už savo šeimą. Nusivyliau Jennifer Lawrence. Tai visai ne kieta“ - savo Twitter paskyroje rašė mergina. Lindsay jai atrašė: „Ačiū, sese. Tikriausiai tai, kurią tu paminėjai, reikėtų išmokti palaikyti kitus“.

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Vida Press

Lindsay gerbėjai taip pat negailėjo palaikymo žodžių. „Kai viena aktorė kritikuoja kitą, pagarba jai dingsta“, „Po šių žodžių Jennifer krito mano akyse“, „Lindsay, nebūk tokia jautri. Tu aukščiau to!“ - socialiniuose tinkluose rašė gerbėjai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis