Kaip atrodo moteris po 71 plastinės operacijos

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. Kas tavęs laukia 2016 metais pagal gimimo metus
2. Tamsioji H. K. Anderseno asmenybės pusė: psichiniai sutrikimai ir gyvenimo pabaiga vienatvėje
3. Štai taip atrodo brangiausias pasaulyje moters kūnas
4. Pažvelk į savo delnus, o tuomet paskaityk, ką jie išduoda apie tave
5. Juodoji našlė Saltykova: gražuolė dvarininkė, garsėjusi žiauriomis žmogžudystėmis

Alicia Douvall išgarsėjo romanais su Dennisu Rodmanu, Puff Daddy, Micku Rourke ir kitais žinomais vyrais. Na, ir savo plastinėmis operacijomis, kurių buvo net 71.

„Paauglystėje nelaikiau savęs gražuole, tačiau žvelgdama atgal matau, kad nebuvau ir baisi. Tiesiog maniau, kad plastinės operacijos neturi neigiamų pasekmių ir sumokėjusi 3000 ar 5000 svarų turėsiu tobulą krūtinę ar tobulą nosį. Kodėl gi tuomet man to nepadarius?“ - apie tai, kaip ryžosi išvaizdos tobulinimui dabar pasakoja moteris.

Alicia 2003-2004 metais

2008 metais Alicia džiaugėsi, kad jos tuomet 12-metė dukra gimtadieniui užsiprašė... krūtų padidinimo. „Dukra sudarė pageidaujamų dovanų sąrašą, kuriame tarp Kate Moss kvepalų ir Iphone`o buvo krūtų didinimo operacija. Nustebau, nes nežinojau, kad ji pergyvena dėl plokščios krūtinės. Ji tokia rami mergaitė, nedaug kalba. Mama visuomet mokino mane rūpintis savo išvaizda ir aš to paties mokau savo dukrą. Chirurgija - šiuolaikinis būdas rūpintis savimi“ - sakė Alicia.

Pačiai Aliciai tada buvo 28 metai. Tuo metu ji 12 kartą skrido į JAV darytis krūtų operaciją, nes prieš tai buvusių operacijų rezultatais nebuvo patenkinta.

Alicia 2007-2008 metais

Alicios nuomone, dukrai su plastinėmis operacijoms reikia dar palaukti. Tiesa, neilgai - iki 16 metų. „Manau, 16-metė mergina su gražia, seksualia figūra ir nukreipta tinkama linkme gali būti labai sėkmingas modelis. Todėl aš džiaugiuosi dukters operacija - tai padės jai siekti karjeros. Atvežiau dukrą į modelių agentūrą, kai jai buvo 6 metai. Ji bus garsesnė nei Britney!“.

2009 metais operacijų karalienei krūtinė buvo koreguota jau 15 kartų. „Visuomet ieškau permainų. Kas dvi savaites lankausi pas skirtingus chirurgus. Kartais ateinu į konsultaciją net nežinodama, ko konkrečiai noriu ir tiesiog klausiu paties gydytojo, kas jo manymu mano kūne yra negerai. Tikiuosi, kad vieną dieną atsibusiu pagaliau patenkinta savimi.

Alicia 2010 metais

Pasidariau tiek daug operacijų, kad nejaučiu pilvo, kairės krūties ir sritis po dešine pažastimi taip pat nejautri. Pasitobulinau akis, nosį, dariau veido patempimus. Mano filosofija paprasta: ką galiu pakeisti, tą pakeisiu. Didžiosios Britanijos chirurgai atsisako mane operuoti, todėl tenka skristi į JAV ir apgaudinėti dėl prieš tai buvusių operacijų skaičiaus.“

Alicia jau 2 kartus gulėjo reabilitacijos klinikoje, kuriose medikai bandė padėti jai atsikratyti priklausomybės nuo operacijų ir moteris tvirtino, kad dabar ji tikrai susiprotėjo. Plastinė chirurgija nepadėjo man atrodyti gražiau ir aš baigiu. Pakeičiau gyvenimo būdą. Esu visai kitas žmogus, – 2012 metais apie permainas pasakojo tuomet jau dviejų vaikų mama. - Nustojusi vaikytis grožio standartų, visą dėmesį sutelkiau į motinystę. Dabar savo išvaizda esu patenkinta kur kas labiau, tačiau žiūrėdama į veidrodį negalvoju „Aš gražuolė“. Žiūrėdama į save matau visus tuos randus, likusius po operacijų. Baisiausia, kad visas mano kūnas yra dirbtinis. Implantus reikia arba pašalinti visai, arba keisti kas kažkiek laiko. O tai didelė finansinė našta. Tai baisiau, nei gyventi sename name, kurį nuolatos reikia remontuoti. O aš juk nebenoriu daugiau jokių operacijų...“

Alicia 2013 metais

Praėjo dar šiek tiek laiko ir Alicia vėl nusprendė pasigražinti. Tiesa, puolė ne pas plastikos chirurgą, o atgal į reabilitacijos kliniką. Kaip pati sako, šios priklausomybės šaknys slypi jos vaikystėje. Ji buvo jauniausia iš 3 seserų, o jos ir sesių tėčiai buvo skirtingi. Tėvas nebuvo labai atsakingas, taigi nuolatos dingdavo, o supykęs leisdavo sau dukrą išvadinti baisia.

Vėliau Alicios laukė dar blogesni laikai. Buvęs mylimasis paliko ją dėl striptizo šokėjos, o dėl susidariusių skolų teko persikelti iš namo į pigų motelį. 40 000 svarų - štai tokia skola susikaupė, iš kurios 25 000 buvo skirti operacijoms ir veido implantų pašalinimui. Tuomet sekė depresija, nesėkmingas bandymas nusižudyti ir... netikėta pažintis su nauja meile - milijardieriumi. „Kai papasakojau jam, kaip žemai puoliau, jis padėjo man finansiškai. Išnuomojo butą, apmokėjo skolas, sugrąžino mano tikėjimą vyrais“.

Alicia 2014-2015 metais

Dabar Alicia tvirtina, kad jei galėtų atsukti laiką atgal, nesidarytų jokių operacijų. Tačiau kalbos ir lieka tik kalbomis. 2015 metais, dalyvaudama viename realybės šou, ji prasitarė: „Greičiau numirčiau, nei gyvenčiau be krūtinės. Tokia ta žiauri gyvenimo tiesa - išvaizda turi didelę reikšmę. Aš juk turėjau plokščią krūtinę ir nesigailiu dėl jos padidinimo. Dabartinė krūtinė man patinka, tačiau operacijų buvo 18, todėl medikams teko panaudoti kiaulės odą, kad galėtų atlikti rekonstrukciją“. Taigi akivaizdu, kad su operacijomis jos gyvenime niekas nebaigta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis