10 garsenybių, kurios yra ties pavojinga lieknumo riba

2016 m. - laikas, kai geidžiamomis tampa moteriškos ir sportiškos figūros. Pamažu nyksta perspausto liesumo kultas, vis dėlto yra garsenybių, kurios bet kokia kaina siekia itin lieknos figūros.

1. Aktorė Angelina Jolie

Pastaruoju metu aktorė Angelina Jolie atrodo itin sulysusi. Tačiau ji visuomet buvo itin liauna, visgi šiuo metu rodosi, kad Angelina gerokai persistengė. Ar tai stresas, šlubuojantys santykiai, ar noras atitikti pačios susikurtus standartus - sunku pasakyti.

Vida Press nuotr.

2. Aktorė Sarrah Jessica Parker

S. J. Parker yra pripažinusi, kad besifilmuodama seriale "Seksas ir miestas" jautė spaudimą nuolat būti tobulų formų. Palaipsniui tai virto liguistu siekiu atrodyti kuo liekniau. Aktorė yra minėjusi, kad kartais filmavimo aikštelėje būdavo dienų, kai gerdavo tik juodą kavą, o maisto neliesdavo nuo ryto iki vakaro.

Vida Press nuotr.

3. Teisininkė Amal Clooney

Aktoriaus George'o Clooney žmona Amal yra gąsdinančiai liesa. Spaudoje netrūksta nuotraukų, kuriose A. Clooney demonstruoja stilingiausius apdarus, tačiau netrūksta ir komentarų, kad moterį vargina siekis nuolat atrodyti lieknai.

Vida Press nuotr.

4. Dizainerė Victoria Beckham

Apie Victorios liesumą žiniasklaida kalba jau ne vienerius metus. Dizainerė teigia, kad pamestų kilogramų priežastis yra nuovargis ir stresas, tačiau artimi šeimos šaltiniai neigia Victorios pasiteisinimą - ji tiesiog siekia atrodyti itin liesa, nes kadaise dėl apvalesnės figūros yra patyrusi užgauliojimų.

Vida Press nuotr.

5. Modelis ir aktorė Donna Air

Aktorė D. Air visuomet buvo tarsi laibakojė gazelė, jos ūgis - 1,77 m, o svoris - vos 52 kg. Akivaizdu, kad papildomi kilogramai aktorei nepakenktų.

Vida Press nuotr.

6. Modelis Kate Moss

Manekenė K. Moss turi vadinamąją obuolio figūrą, jos liemuo nėra išraiškingas, o kojos plonos. Paparacų užfiksuota atostogų metu Kate neretai atrodo papilnėjusi, tačiau kojos vistiek išlieka liesos. Kai manekenė ruošiasi svarbiems pasirodymams viešumoje ar fotosesijoms, ji imasi riboti mitybą, tuomet jos kojos tampa tarsi šakaliukai.

Vida Press nuotr.

7. Verslininkė Caroline Stanbury

Didžiosios Britanijos verslininkė Caroline Stanbury besifilmuodama realybės šou "Ladies of London" nevengdavo pabrėžti, kad figūros linijas reikia saugoti ir valgyti itin saikingai. Panašu, kad savo taisyklių ji laikosi skrupulingai.

Vida Press nuotr.

8. Buvęs modelis, TV veidas ir mados ikona Alexa Chung

Alexai jau pabodo, kad dauguma aplinkinių ją vadina pernelyg liesa. Deja, A. Chung pakeisti savo figūros negali, ji iš tų moterų, kurios mėgsta skanėstus ir neriboja savęs. Liesą figūrą lėmė genai, jauna moteris pripažįsta, kad pasvajoja apie išraiškingus moteriškus linkius.

Vida Press nuotr.

9. Manekenė ir aukštuomenės dama Mary Charteris

Iš aukštuomenės kilusi Didžiosios Britanijos garsenybių draugė dažniausiai pasirodo modelių draugijoje. Jos bičiulės - supermodelis Kate Moss ir manekenė Poppy Delevingne, o sutuoktinis - garsus roko muzikantas Robbie Furze'as. Kalbama, kad M. Charteris nesvetimas palaidas gyvenimo būdas, svaigalai ir nuolatinis dietų laikymasis.

Vida Press nuotr.

10. Modelis Theodora Richards

Ši manekenė viena iš tų, kurios kartais atleidžia vadeles ir papilnėja, o kartais drastiškai sulysta. T. Richards renginiuose dažnai demonstruoja itin liesas kojas.

Vida Press nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis